سرپرست فرمانداری شهرستان صومعه سرا معارفه شد

«سید جلال سید محمدی» با حضور استاندار گیلان و مسئولان استانی و شهرستانی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان صومعه سرا معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بعد از ظهر چهارشنبه با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان، نماینده صومعه سرا در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان صومعه سرا معارفه شد.

امام جمعه صومعه سرا با اشاره به اینکه این جلسه برای قدردانی و سپاسگزاری از کسی که در راستای خدمت به مردم شهرستان صومعه سرا کوتاهی نکرده برگزار شده است، اظهار کرد: آقای فتح اللهی به عنوان فرماندار شهرستان صومعه سرا در سایه روحیه همراهی و همدلی تلاش کردند که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

وی با بیان اینکه داشتن روحیه قدرشناسی و سپاسگزاری مهم‌ترین ویژگی انسان با تقوا است، افزود: اگر روحیه قدرشناسی در میان یک جامعه نباشد قطعاً آن ملت و جامعه دچار خسران می‌شود.

حجت الاسلام محمدمهدی راشدی نوری با تأکید بر لزوم قدرشناسی مسئولان از همراهی و همدلی ملت ایران، گفت: مسئولان برای قدردانی از همراهی همیشگی مردم باید در راستای حل مشکلات جامعه، بهبود معیشت و و رونق اقتصادی تلاش کنند.

لزوم توجه مسئولان به حل مشکلات مردم

وی در ادامه با اشاره به اینکه بردباری خداوند و چاپلوسی و تملق دیگران دو چیزی است که مدیران را دچار غرور می‌کند، بیان کرد: مسئولان باید از این دو صفت دوری کرده و در راستای اجرای درست وظایف خود تلاش کنند.

امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین توصیه‌ها به مدیران داشتن رحم و شفقت، رفتار صمیمانه و دلسوزانه و احترام و نیکی به مردم است، تصریح کرد: در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که انسان‌ها دارای سلایق مختلفی هستند لذا باید به این توصیه‌ها در برابر مردم عمل کند.

وی در ادامه به برخی مشکلات شهرستان صومعه سرا نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان صومعه سرا در وقوع حوادث و بلایای طبیعی مسئولان استانی و شهرستانی باید به این موضوع با دید ویژه ای نگاه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

راشدی نوری با تأکید بر لزوم عمل به وعده‌های داده شده به مردم این شهرستان از سوی مسئولان، اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال جاری یکی از مهم‌ترین درخواست‌های ما از استاندار گیلان تعیین فرماندار رسمی در کوتاه‌ترین زمان برای شهرستان صومعه سرا به عنوان سیاسی‌ترین شهرستان استان است.

برخورداری از ظرفیت‌ها برای توسعه صومعه سرا

سرپرست جدید فرمانداری صومعه سرا در ادامه این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از انتخاب جوانان برای پست‌های مدیریت از سوی استاندار گیلان، اظهار کرد: حضور جوانان در عرصه‌های مدیریتی آینده درخشانی برای استان گیلان رقم خواهد زد.

سید جلال سید محمدی با بیان اینکه برای تحقق سیاست‌های کلی نظام و دولت تلاش می‌کنیم، افزود: تلاش می‌کنم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان صومعه سرا برای توسعه این شهرستان گام بردارم.

وی با اشاره به اینکه به دنبال ایجاد فضای کار و تلاش در شهرستان صومعه سرا هستیم، گفت: برای توسعه و رونق اقتصادی و حل مشکلات شهرستان صومعه سرا نیازمند همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی، مردم و اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی و هنری هستیم.

در پایان این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات علی فتح اللهی فرماندار سابق شهرستان صومعه سرا سید جلال سید محمدی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

Share