در شرایط کاهش قدرت خرید چگونه جهیزیه تهیه کنیم؟

گنجینه شهر فرش خزر در شهر رشت مجموعه منحصر به فرد از کالاهای ایرانی است که خریدهای مناسب و حتی اقساطی را برای شهروندان فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مشکلات اقتصادی در یک سال اخیر موجب کاهش قدرت خرید شهروندان ایرانی شده و این موضوع شامل حال شهروندان گیلانی هم شده است. شهروندانی که در ایام پیش رو به جز مخارج عمومی زندگی، جوانانی در حال ازدواج دارند که نیاز به خرید جهیزیه دارند.‌

در این بین نیاز به یک مرکز خرید در دسترس که کالاهای با قیمت مناسب داشته باشد احساس می شود.‌ نیازی که پاسخ آن در یک مجموعه‌ی کالاهای جهیزیه فراهم آمده و حتی می توان با توجه به شرایط موجود اقدام به خرید اقساطی محصول کرد.

برای تهیه یک جهیزیه چقدر نقدینگی لازم است؟

کالاهای مختلفی برای خرید جهیزیه نیاز است اما برای تکمیل ارزانترین جهیزیه هم راه حل مناسبی وجود دارد.

به عنوان نمونه باید برای خرید جهیزیه ابتدا قید خرید بسیاری از لوازم برقی غالبا تزئینی و کم‌مصرف را بزنید. بنابراین کالاهای اساسی را می توان در فروشگاههای مناسب پیدا کرد.

گنجینه شهر فرش خزر در شهر رشت مجموعه منحصر به فرد از کالاهای ایرانی است که خریدهای مناسب و حتی اقساطی را برای شهروندان فراهم کرده است.

کارشناسان فروش این مجموعه در گفت‌وگو با دیارمیرزا در خصوص اینکه اگر کسی با بودجه کمی به این فروشگاه مراجعه کرد، چگونه راهنماییش می کنید تا همه اقلام مورد نظر خود را تهیه کند؟ بیان می کنند: در این فروشگاه همه نوع لوازم خانگی موجود است. از یخچال و فرش تا تابلو فرش، لوازم برقی و مبلمان. بنابراین اگر کسی بودجه زیادی ندارد می‌تواند با خرید لوازم اصلی و ایرانی، بخش زیادی از خریدهای خود را انجام دهد.

فروش اقساطی گنجینه شهر فرش خزر

اما مدیر این مجموعه توضیحات دیگری برای خرید جهیزیه دارد که امیدواری زیادی را در بین زوج های جوان ایجاد کرده است. مهندس هودنه، مدیر مجموعه گنجینه شهر فرش خزر در این خصوص بیان کرد: این مجموعه تاکنون بیش از ۱۰ جشنواره فروش برگزار کرده است که آخرین آن متعلق به جشنواره اهدای ویلا به برنده خوش شانس گنجینه شهر فرش خزر بود. به جز این، حمل کالاهای خریداری شده از این مجموعه در گیلان و سراسر کشور رایگان است و این کمک بزرگی به خانواده ها و احترام به مشتری است.

وی افزود: به علت مشکلات اقتصادی که وجود دارد سعی کردیم ضمن برخورداری مشتریان از بیشترین تنوع کالا و فرشهای ایرانی نفیس و صادراتی، شرایطی را برای همه اقشار جامعه برای فروش اقساطی فراهم کنیم. از این رو گنجینه شهر فرش خزر نیز طرف قرارداد با کلیه ارگان‌ها و موسسات و نیز آماده ارائه خدمات به اقشار مختلف اعم از بازاریان و کشاورزان محترم و… است.

Share