آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی موسسه آموزش عالی کوشیار رشت

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کوشیار گفت: طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی برای رشته‌های با آزمون و بدون آزمون از ۱۰ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همزمان با فرا رسیدن ایام ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی سراسر کشور، موسسه آموزش عالی کوشیار نیز دانشجو می پذیرد.

مهندس غلامرضا شجاع طلب، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کوشیار با اعلام این خبر گفت: طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی برای رشته‌های با آزمون و بدون آزمون از ۱۰ اردیبهشت ۹۸ آغاز می‌شود.

از این رو متقاضیان دارای مدرک فوق دیپلم برای ادامه تحصیل در دوره کارشناسی می توانند ضمن ارائه مدرک کاردانی خود، در دوره کارشناسی با آزمون یا بدون آزمون ثبت نام کنند.

مهندس شجاع طلب عنوان کرد: متقاضیان می توانند در رشته های کامپیوتر، مهندسی اجرایی عمران، حسابداری به شیوه‌ی با آزمون و رشته مدیریت بازرگانی با ارائه سوابق تحصیلی و بدون آزمون شرکت کنند.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً به صورت اینترنتی از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۰ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز دو‌شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۶ پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.

Share