امدادرسانی پزشکی تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک سپاه به سیل‌زدگان خوزستان

تیم پزشکی تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک‌خان نیروی زمینی سپاه با حضور در مناطق سیل‌زده خوزستان به مردم این مناطق امدادرسانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، تیم پزشکی تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌خان نیروی زمینی سپاه به‌منظور خدمات‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در بخش بستان استان خوزستان مستقر شد.

مسئول بهداری این تیپ در این زمینه گفت: از ۱۷ فرودین به همراه یک تیم کامل پزشکی از پاسداران تیپ شامل پزشک، پرستاران مجرب داروخانه، اورژانس و اتاق عمل سیار و آمبولانس تیپ C جهت امدادرسانی به مردم سیل‌زده بخش بستان با برپایی پست امداد و استقرار واحد جراحی سیار و سرکشی به روستاها و عشایری که در محاصره سیل قرار گرفته‌اند خدمات‌رسانی شد.

سرهنگ پاسدار شیخ‌پور اظهار داشت: با توجه به ازبین رفتن بسیاری از مسیرهای اصلی جهت امدادرسانی تا چند کیلومتر نیاز به پیاده روی بوده و دارو و ملزومات پزشکی توسط کوله‌های امدادی در دورترین نقاط به مردم حادثه‌دیده رسانده شد و حتی در پخش غذا به یاری نیروهای جهادی توسط آمبولانس کمک‌رسانی انجام گرفت.

مسئول بهداری تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌خان نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه ویزیت، تزریقات و داروی رایگان در تاریخ ۲۳ فروردین‌ماه در روستاهای کسر، نخشه، میهن آباد و فیروزآباد انجام شد افزود: با توجه به اینکه امدادرسانی این مناطق به عهده این اکیپ است تا برگشت منطقه به وضعیت عادی با تمام توان خود در کنار مردم حضور خواهیم داشت.

Share