پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان به مناسبت روز مهندس

یپام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان به مناسبت روز مهندسی پنجم اسفند، سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، دانشمند شهیر و نامدار میهن عزیزمان به نام «روز مهندسی» نام‎گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پیام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان به مناسبت روز مهندس:

پنجم اسفند، سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، دانشمند شهیر و نامدار میهن عزیزمان به نام «روز مهندسی» نام‎گذاری شده است.
بدون شک نام‎گذاری زادروز این شخصیت نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندسی، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند مهندسین به عنوان تلاشگران و پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور می‎باشد که با تعهد و تفکر در عرصه علم و عمل بی‌هیچ چشمداشتی تلاش می‌کنند. جایگاه رفیع مهندس و مهندسی در اندیشه و تاریخ کشور عزیزمان یادآور ابتکار، آفرینش، خلاقیت و زمینه‌ساز رشد و پیشرفت کشور درطول اعصار بوده و می باشد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان تخصصی ترین سازمان مردم نهاد در حوزه ساخت و ساز در طی سالهای گذشته پس از فراز و نشیب های فراوان به شکر پروردگار امروز به جایگاهی ارزشمند و معتبر نائل آمده و توفیقات کسب شده را مدیون نقش‎آفرینی و توانمندی مهندسان ارزشمند و متعهد این سازمان است که به عنوان بازوان پرتوان عرصه ساخت و ساز در صف نخست خدمت به جامعه، صادقانه و خالصانه انجام وظیفه می نمایند.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان، ضمن تبریک این مناسبت فرخنده به تمامی مهندسان خدوم و پرتلاش، بر خود لازم می دانم که از نقش مهم و انکارناپذیر مهندسان در عمران و آبادانی کشور که تبلور همزمان علم و اخلاق در آثارشان متجلی است، صمیمانه سپاسگزاری نموده و از درگاه ایزدمنان سلامت، دوام و توفیق یکایک اعضای محترم سازمان را خواستارم.

عبدالرضا قاسمیان لنگرودی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

Share