فتنه ۹۸در حوزه اقتصادی و معیشتی است| در انرژی هسته‌ای حداقل ۲۰ سال عقب افتاده‌ایم

قاسمی گفت: با این مدلی که شروع کرده‌اند همه اذعان دارند که فتنه آینده در حوزه اقتصادی رخ می‌دهد و همه اقشار را درگیر خود می‌کند که این اتفاق نیز با تدبیر و برنامه‌ریزی اتفاق می‌افتد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، سعید قاسمی امشب در بزرگداشت شهید ۶ ساله عربستانی و بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی خاش در مسجد امام صادق(ع) با بیان اینکه سخنرانی در مشهد برای من راحت است چرا که مردم مشهد فهیم و دانا هستند، گفت: بصیرت مردم در ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که می‌خواهند استخوان انقلابیون را خرد کنند، قابل تقدیر است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: همه دنیا چشم انتظار این بودند که شما مردم به انقلاب پشت پا بزنید و این کار را مبنای خیلی از رفتارها کنند، به همین جهت بعد از ۲۲ بهمن اتفاقی رخ داد که نشان داد چرا مردم ایران باید این فشارهای سخت را تحمل کنند.

وی تصریح کرد: چهار دهه پرفراز و نشیب را آمده‌ایم، اکنون در حساس‌ترین شرایط قرار داریم و اگر تا امروز این مشکلات را ایجاد کرده‌اند، به این خاطر است که نمی‌خواستند جوانان این کشور امنیت داشته باشند.

قاسمی یادآور شد: پیروزی‌های بزرگ ما در سوریه نشان دهنده اقتدار ما به برکت خون پاک شهیدان است، اما من تأسف می‌خورم چرا جشن‌های بزرگی در کشور ما برای این پیروزی‌ها گرفته نمی‌شود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس از برخی رفتارها و عملکردهای کلان مدیریتی انتقاد کرد و افزود: برخی می‌گویند فقط در یک مورد نمره ما ۱۹.۵ است و در تمام امورات ۲۰ بوده‌ایم، اما نمی‌دانم این نمره‌ها را از کجا می‌آورند چرا که نمره‌هایی که مردم به این‌ها می‌دهند، اصلا این نیست.

وی با بیان اینکه شهادت زکریا و این شهیدان مدافع وطن نتیجه دیپلماسی لبخند است، اظهار کرد: اگر به اندازه یهودی‌ها برخی غیرت داشتند، نمی‌گفتند ما انتقام نمی‌گیریم چرا که حتی رژیم اشغالگر قدس نیز بر نیروهای نظامی خود حساس است.

قاسمی فتنه ۹۸ را در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی دانست و عنوان کرد: با این مدلی که شروع کرده‌اند، همه اذعان دارند که فتنه آینده در حوزه اقتصادی رخ می‌دهد و همه اقشار را درگیر خود می‌کند که این اتفاق نیز با تدبیر و برنامه‌ریزی اتفاق می‌افتد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس فتنه ۹۸ را دارای پیچیدگی دانست و تصریح کرد: این مقطع هوشیاری خاصی می‌خواهد که آگاهی را ترویج دهیم و به مردم نشان دهیم که نفوذ در کجا و چه رده‌ای رخ داده است.

وی با بیان اینکه یک بار برای همیشه باید لیبرالیسم را دفن کنیم، گفت: در انرژی هسته‌ای حداقل ۲۰ سال عقب افتاده‌ایم و خسارت‌های مالی بسیار دیده‌ایم اگر در این مقطع تصمیم بگیریم لیبرالیسم را برای یک بار دفن کنیم، قطعا در حوزه‌های مختلف موفق می‌شویم.

Share