علی کریمی از هواداران سپیدرود حلالیت طلبید | استعفای کلیه اعضای کادرفنی سپیدرود

بعد از انتشار نامه خداحافظی علی کریمی از هدایت تیم سپیدرود تمامی اعضای کادر فنی این تیم هم از مناصب خود استعفا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی کریمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت اظهار کرد: از روز اول می‌دانستم که کار سختی در پیش داریم، به همین دلیل جدا از بحث مالی همه تلاشم را در حد توان و بضاعتم برای تأمین امکانات سخت‌افزاری مناسب جهت برگزاری تمرین و اردوها انجام دادم که همه آن‌ها را جزو وظایفم می‌دانم و منتی بر کسی نیست.

وی صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: اما زمانی می‌رسد که احساس می‌کنید تلاش‌ها و داشته‌های فنی‌تان نتیجه نمی‌دهد پس رفتن بهتر از ماندن است تا شخص جدید با تفکرات جدید بیاید و شرایط تیم را بهبود بخشد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: به همین دلیل قبل از بازی با ماشین‌سازی تبریز در هفته هجدهم سرکار خانم بخشی مدیریت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان و آقای صادقی معاونت این اداره را در جریان تصمیمم قرار دادم، بعد از بازی با پدیده هم بلافاصله مدیریت باشگاه با این عزیزان در همین مورد صحبت کرد.

کریمی با اشاره به حضور وکیل باشگاه در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: طی چند روز گذشته هم وکیل باشگاه جلساتی را با مسؤولان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار کرد و خودم هم با سرکار خانم بخشی تلفنی صحبت کردم تا مراحل تفویض اختیار و اداره امور تیم به این اداره انجام شود.

وی با تأکید بر حلالیت هواداران سپیدرود رشت گفت: در پایان هم از مردم استان گیلان و هواداران سپیدرود نهایت تشکر و سپاس را دارم که همیشه مرا موردحمایت و لطفشان قراردادند، امیدوارم بهترین نتایج برای این تیم مردمی رقم بخورد و از آن‌ها می‌خواهم حلالم کنند، همچنین ضمن تشکر از بازیکنان تیم و مجموعه باشگاه به خاطر زحماتشان انتظار دارم همه تلاششان را برای موفقیت تیم با مالک و کادر جدید به‌کارگیرند.

Share