استقبال مردم از رئیس جمهوری پیام های مثبتی دارد

فرماندار تالش در آستانه سفر رئیس جمهوری به استان گیلان گفت: استقبال پر شور مردم از دکتر روحانی، پیام های مثبتی برای کشور و دنیا دارد و مشکلات این شهرستان در این سفر بررسی و تصمیمات لازم برای رفع آنها اتخاذ خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید عیسی مهدوی شامگاه دوشنبه در جلسه مسئولان دفاتر احزاب و اصحاب رسانه و مطبوعات در فرمانداری تالش افزود: مردم این شهرستان در هر دو انتخابات ریاست جمهوری بالاترین آرا و حمایت را از دولت تدبیر و امید نشان داده اند و هدف از دعوت مردم تالش برای حضور در مراسم استقبال از رئیس جمهوری، رساندن صدای ملت به دکتر روحانی برای رسیدگی سریع به مشکلات و کمبودهای این شهرستان است.
وی ادامه داد: استقبال مردم تالش از حضور رئیس جمهوری باید هدفمند باشد و مطالبات شهرستان توسط مردم و مسئولان این دیار به ایشان منتقل شود.
وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید با وجود شرایط ویژه فعلی و تنگناهای مالی، در راستای تحقق وعده ها و شعارهایش حرکت کرده و توجه به جوانان و استفاده از بانوان در مناصب دولتی از نقاط قوت دولت است.
مهدوی اظهار کرد: با حضور سید محمود علوی وزیر اطلاعات به عنوان نماینده دکتر روحانی در تالش، مشکلات این شهرستان در زمینه های مختلف بررسی و از طرح های عمرانی در حال ساخت بازدید خواهد شد و حجت الاسلام علی یونسی نیز، عصر روز سه شنبه در جلسه شورای اداری تالش حضور خواهد یافت.
فرماندار تالش گفت: پیگیری طرح های کمربندی، پل امید، بیمارستان جدید، فاضلاب شهری و آب کشاورزی از مهمترین مطالبات این شهرستان در سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به گیلان است.
در ادامه این جلسه مسئولان دفاتر احزاب و خبرنگاران نیز مطالبات و انتقادهای خود در مورد مشکلات اقتصادی، طرح های عمرانی، پیگیری ایجاد بخش جوکندان و نگرانی از تصویب انتقال آب دریای خزر به مناطق خشک سمنان و خطر خشک شدن این دریاچه را مطرح کردند.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، حویق، اسالم و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

Share