آمریکا در اوج ذلت و اسلام در اوج قدرت است | اوف بر شما بی‌حیاها که تهمت می‌زنید و شرف ندارید

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که امروز آمریکا در اوج ذلت و اسلام در اوج قدرت است، گفت: دشمنان به ما تهمت می‌زنند؛ اف بر شما بی حیاها که تهمت می‌زنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، آیت‌الله احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری در همایش بزرگ جوانان مقاومت انقلاب اسلامی و بزرگداشت شهید جهاد مغنیه که در حوزه علمیه امام کاظم (ع) قم برگزار شد، بیان کرد: سلام بر شما، سلام بر امام ما، سلام بر مقام معظم رهبری معلم مقاومت، سلام بر سید عباس موسوی شهیدی که هفته پیش سالگرد شهادت او بود، سلام بر شهید مغنیه عنصر برازنده مقاومت، سلام بر امام موسی صدر شهید مفقود الاثر مقاومت و سلام بر شهید نصرالله، محور مقاومت.

وی افزود: مقاومت معجزه کرده‌است در جهالت دنیای شرق و غرب که منهای خدا فکر می‌کنند و منهای ارزش معنوی فکر می‌کنند، مقاومت آمد و با آمدنش اسلام، قرآن و علی (ع) را زنده کرد؛ مقاومت آمد تا درس آزادی به مردم دنیا بدهد و مقاومت نشان داد که اگر ما بایستیم همه قدرت‌ها را می‌شکنیم و هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را بشکند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: چهل سال این مقاومت در این مملکت قدرت‌های گذشته این مملکت را نابود کرد و قدرت اسلامی را برپا کرد و تمام دشمنان دست به دست هم دادند تا بتوانند این مقاومت را بشکنند و نتوانستند مقاومت را براندازند.

وی افزود: ما دشمن غیر از آمریکا زیاد داشتیم و داریم و هیچ کدام از این دشمنان از ما راضی نبودند و همه می‌خواستند این قدرت را بشکنند ولی خدا قدرت آن‌ها را شکست.

آیت الله جنتی ادامه داد: این مقاومت‌ها مقدمه ظهور و سرباز آفرینی برای امام زمان (عج) است؛ امام ما فرمودند من آمده‌ام تا مقدمات ظهور را فراهم کنم و بعد وعده دادند که این ظهور نزدیک است، الان ما با دشمنانی که تحریم‌ها را بر ما روز افزون می‌کنند سخت می‌جنگیم و این دشمنان هرآن‌چه که می‌توانند مانند درآمدهای نفتی و اقتصاد ما را محدود می‌کنند.‌

وی افزود: شما جوانان ایستاده‌اید، شما هستید که مشت محکم بر دهان استکبار می‌زنید و آمریکا را ذلیل می‌کنید و لذا قدرت آمریکا و اسرائیل رو به زوال است و روز به روز قدرت آن‌ها کم می‌شود و قدرت جمهوری اسلامی زیاد می‌شود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امروز ما در اوج قدرت هستیم و آن‌ها در اوج ضعف هستند چون امروز همه جهان قبول کردند که آمریکا ستم‌کار است و همه از اسرائیل کودک کش متنفرند.

وی تاکید کرد: ای برادر و خواهر مقاومتی بدانید که شما کشته و مجروح می‌دهید، فلسطینی‌های عزیز در محاصره هستند و گرسنگی و تشنگی دارند اما همه این‌ها را تحمل می‌کنند چون پیروزی از آن آنهاست.

جنتی اظهار کرد: در غزه مقاومت پیروز شد؛ آمریکا می‌خواهد قدرت خود را به رخ بکشد اما ما باید با همه وجود بایستیم و از هیچ کس پروایی نداریم.

وی تاکید کرد: دشمنان تهمت می‌زنند؛ اوف بر شما بی حیاها که تهمت می‌زنید و اوف بر شما که شرف ندارید و فرقی بین مقاومت و تروریست‌ها نمی‌پندارید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ای دشمنان شما تروریست‌پرور هستید، داعش را شما پرورش دادید و اسلحه و تجهیزات برای آن‌ها فراهم می‌کنید و آن‌ها را حمایت می‌کنید.

وی افزود: دنیا دروغ‌های شما را می‌شناسد و ما را نیز می‌شناسد؛ لذا سنت خداست که باطل شکست می‌خورد و حق پیروز می‌شود و در همه تاریخ حق و باطل وجود داشت اما مقاومت همیشه پیروز شده‌است اما غرامت و بها باید پرداخت.

جنتی با اشاره به این‌که همان‌گونه که امام حسین (ع) در راه پیروزی حق علیه باطل شهید شد ما نیز دعا می‌کنیم برای شهادت خود در این راه، بیان کرد: ما از شهادت نمی‌ترسیم و ما به استقبال شهادت می‌رویم و جوانان ما در جنگ هشت‌ساله آگاهانه روی مین می‌رفتند و در آن زمان شرق و غرب علیه ما بودند و حکومت اسلامی تازه برپاشده بود و ما جنگ را نمی‌شناختیم و جوانان ما جنگ را نمی‌شناختند؛ همه به دشنمان ما و صدام کمک کردند و ما تنها بودیم ولی خدا با ما بود و در این جنگ پیروز شدیم.

وی ادامه داد: شما لشکریان اسلامی هستید و در راه شهدا و امام قدم برمی‌دارید و در برابر دشمنان مقاومت می‌کنید و لذا ما اعلام می‌کنیم به دشمنان که هر کاری که می‌توانید بکنید و نیرنگ شما باعث می‌شود مردم این مملکت و جوانان مقاومت در دنیا روز به روز مقاومت و پایداریشان بیشتر شود.

جنتی گفت: بیانیه مقام معظم رهبری قدرت رهبری را نشان می‌دهد و در این مملکت فشار اقتصادی، فرهنگی و سیاسی روی ما زیاد است و همه علیه ما هستند اما هیهات من الذله؛ امام حسین به ما فرمود جوانان زیر بار ذلت نمی‌روند بنابراین این شعار ماست پس دشمنان بدانند هرچقدر بیشتر فشار آورند قدرت ما بیشتر می‌شود.

وی گفت: امام فرمود خون شهدا اسلام را بیمه کرده و اسلام بیمه شده خون پاک شهداست؛ خداوند ان شاء الله این شهادت را قسمت ما بکند و ما را از آن فیض محروم نکند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان تاکید کرد: مواضع مقام معظم رهبری در برابر دشمنان اسلام مرتباً مطالعه کنید و بدانید که ایشان مقتدرانه در برابر دشنمان گردن کلفت ایستاده‌است و مردم این مملکت پشتوانه ایشان هستند.

Share