۵۲ پروژه اقتصاد مقاومتی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

شراره کاووسی، سرپرست حوزه برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان از واگذاری ۵۲ پروژه اقتصاد مقاومتی در گیلان به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، «شراره کاووسی» در مراسم رونمایی کتاب «۴۰سال تلاش در گیلان» و نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی مهمترین پروژه‌های است که در گیلان پیگیری می‌شود.

سرپرست حوزه برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با بیان اینکه ۸۰ پروژه اقتصاد مقاومتی در گیلان احصاء شده است گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی با همکاری بخش خصوصی در استان اجرایی می‌شود.

کاووسی اذعان کرد: ازمجموع این پروژه‌ها ۵۲ پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی مشخص شده و همچنین ۳۰پروژه دیگر در دست تهیه و واگذاری است.

«وحید طیفوری» نیز در این نشست تاکیدکرد: در حال حاضر ایران دارای نظام سنتی و مدرن بوده و سعی بر این است که در همه بخش‌ها از نظام سنتی آمار به نظام مدرن ارتقاء یابیم.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان تصریح کرد: سرشماری در گیلان نسبت به قبل از انقلاب ارتقاء یافته است.

وی خاطرنشان کرد: گیلان دومین استان در الکترونیک کردن اطلاعات و آمار است.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان افزود: امسال ۲۴ عنوان طرح آمار سرشماری و موردی با ۲۶ هزار نمونه مورد مراجعه داشتیم که ۱۷ هزار نفر روز مشغول کار شدند.

Share