اگر آمریکا ابرقدرت بود در طی ۳۰ سال حزب الله لبنان و ۲۵ سال حماس و فلسطین را ساقط می کرد

مظفری گفت: اگر آمریکا ابر قدرت بود در طی ۳۰ سال حزب الله لبنان و ۲۵ سال حماس و فلسطین را ساقط می کرد، حتی نتوانست طی ۷ سال رژیم سوریه را ساقط کند، پس ابرقدرت نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرماندار رضوانشهر در خطبه های پیش از نماز جمعه این شهرستان با تاکید بر افتخار به گذشته – امید به آینده در دوره چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: همه موفقیت ها مرهون پشتیبانی شما مردمان عزیز و بزرگوار است.

محمدمهدی مظفری گفت: دشمن امروز به این نتیجه رسیده که انقلاب اسلامی ایران از دورن باید شکسته شود، در این چهل سال همه کشورها رشد و توسعه پیدا کرده اند، می دانیم که ایران هم همانند سایر کشورها به توسعه ی موازی رسیده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رضوانشهر همچنین افزود: دشمنان این نکته را ندیده اند که ایران در این چهل سال در مقابل همه این هجمه ها، فشارها، جنگ اقتصادی و تهاجمات فرهنگی مقاومت و پایداری نموده است وپیشرفت های مختلفی را پشت سر گذاشته تا به این روز رسید و رتبه های توسعه ای خود را به درجات بالاتر ارتقاء داد.

مظفری تصریح کرد: با توجه به آمارهای قبل و بعد از انقلاب اسلامی نشان می دهد که در زمینه صنعت، نظامی، پزشکی، کشاورزی، هوا و فضا، نانوتکنولوژی، زیر دریایی، اختراعات و تولید علم که اینها افتخارات این نظام و انقلاب است و ما ثابت کردیم که به قدرت نظام و انقلاب اسلامی توانستیم در این چهل سال به قله رفیع توسعه دسترسی پیدا کنیم.

وی ادامه داد: با نگاهی ساده با مقایسه خروجی نظام انقلاب اسلامی ایران با سایر کشورهای انقلابی می فهمیم که انقلاب آنان استقامت و پایداری نداشته است.

فرماندار رضوانشهر گفت: در حال حاضر آمریکا نیز چهل سال به دنبال این بود که خود را ابرقدرت جهان و تک قطبی نشان دهد، اما در این مدت هر آنچه خواست به ملت ایران هجمه نمود ولی توطئه هایش بی نتیجه ماند.

وی ادامه داد: اگر آمریکا ابر قدرت بود در طی ۳۰ سال حزب الله لبنان و ۲۵ سال حماس و فلسطین را ساقط می کرد، حتی نتوانست طی ۷ سال رژیم سوریه را ساقط کند، پس ابرقدرت نیست.

مظفری بیان داشت: شکست شرق و غرب نتیجه پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همان معجزه الهی تلقی می شود، خداوند را شاکریم به نعمت این انقلاب و نظام، خداوند روح امام راحل و شهدا را شاد و قرین رحمت نماید و سایه رهبری را مستدام نگه دارد.

فرماندار رضوانشهر همچنین به پروژه های عمرانی و خدماتی قابل بهره برداری در دهه  فجر امسال اشاره داشته و افزود: کارگزاران دولت در این شهرستان همچون همیشه با سعی و تلاش و کوشش خودشان به جهت انجام تکالیف و وظایف ذاتی خود اقدامات خوب و مؤثری تا کنون انجام داده اند و به لطف الهی با اعتبارات دولتی و بخش خصوصی تعداد ۶۷ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۴۵ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال در این ایام در شهرستان رضوانشهر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

مظفری این پروژه ها را شامل گاز رسانی خوشه اورماملال به پنج روستا عنوان کرد که خانوار بهره مند از این نعمت ۴۶۱ نفر بوده و همچنین یک روستا پنگاه پشت شاندرمن ماسال که با گازدارکردن این خوشه ۸۹.۲ درصد شهرستان از نعمت گاز برخوردار و شهر های رضوانشهر و پره سر و روستاهای جلگه ای و کوهپایه ای گاز دار می شوند.

فرماندار رضوانشهر ادامه داد: ۱۸ روستای ییلاقی بالای بیست خانوار در شهرستان جهت گازدار شدن باقی مانده اما در حوزه آب شهری هوشمندسازی تأسیسات و توسعه شبکه ، برق رسانی، اشتغال زایی طرح های تولیدی خرد، صنعتی، گردشگری و خودکفایی، احداث شبکه های آبیاری و زهکشی کانال بتنی و انتقال آب و طرح تجهیز ۳۰ هکتار اراضی، احداث پل روستای رود سرتازه آباد، راه ارتباطی بین چندین روستا از دیگر پروژه هاست.

به گفته مظفری در حوزه آسفالت و روکش چهارخطه کردن محور رضوانشهر به انزلی و آسفالت راه روستایی و بافت روستایی(۹ روستا) به طول ۱۳ کیلومتر و روکش آسفالت راه روستایی به طول ۹.۳کیلومتر، روشنایی محور اصلی اردجان به گیسوم به طول ۱۰ کیلومتر، نصب و راه اندازی تجهیزات کافو نوری و توسعه شبکه همراه اول، جدول بندی و آسفالت معابر و پیاده رو سازی و روشنایی معابر پوشش نهر، ساماندهی گلزار شهدای گمنام پره سر، تجهیز باشگاه فرهنگی و ورزشی معلم، پایگاه مقاومت بسیج، مسکن مدد جویی ۱۱واحد و بهره برداری از دو ساختمان دهیاری و سنگ فرش روستایی به بهره برداری می رسد.

وی در پایان اظهار داشت: یقیناّ حق مردم ما بیش از این است و بیش از پیش در راستای خدمت گزاری و خدمات رسانی به مردم شریف منطقه با کمک و تشریک مساعی همه مدیران تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم گام های موثری در رشد، توسعه و پیشرفت شهرستان در زمینه های مختلف برداریم.

Share