ما حق نداریم مدیران را با هر اشتباهی از مسئولیتشان برکنار کنیم

ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قوه‌ قضائیه و نیروهای امنیتی دست دزدان بیت‌المال را کوتاه خواهند کرد و نمی‌گذاریم کسی به بیت‌المال دست درازی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، ناصر سراج در مراسم تکریم و معارفه رئیس منطقه ۶ سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان اظهار کرد: خط اول ما پیشگیری است؛ هزینه‌های زیادی برای مدیران شده و ما حق نداریم آن‌ها را با هر اشتباهی از مسؤولیتشان برکنار کنیم، اما اگر اشتباهی ببینیم که قابل چشم‌پوشی نباشد قاطعانه برخورد می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: با وجود ۵ روز تعطیلی، در تهران ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش حضور در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را نسبت به سال گذشته شاهد بودیم که فکر می‌کنم در همه استان‌ها به همین شکل بوده است.

وی در تشریح دلایل عملیات تروریستی اخیر ادامه داد: وقتی مردم در راه‌پیمایی شرکت کردند تمام برنامه‌های دشمن به‌هم‌ریخت؛ در چنین وضعی آن‌ها به دنبال این بودند که کشور را ناامن کنند که مطمئنا نیروهای نظامی ما پاسخ محکمی به آن‌ها می‌دهند.

سراج گفت: گروهی می‌گویند برویم با آمریکا مذاکره کنیم؛ سؤال ما این است که آیا مشکل لیبی و عراق که مذاکره کردند حل شده است؟ اگر تسلیم آمریکا بشویم چیزی جز بردگی عاید ما نمی‌شود و راه حل مشکلات کشور این است که به فرمایشات رهبری عمل کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این‌که سازمان بازرسی سه وظیفه «ضدفساد»، «پیشگیری» و «آمبودزمانی» دارد، تصریح کرد: دشمنان در رسانه‌های بین‌المللی به گونه‌ای بر علیه کشور ما تبلیغ کرده‌اند که نمایندگان سایر کشورها در گفت‌وگوها حرف‌های ما را باور نمی‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: قوه‌ قضائیه و نیروهای امنیتی دست دزدان بیت‌المال را کوتاه خواهند کرد؛ نمی‌گذاریم کسی به بیت‌المال دست درازی کند.

مراسم آئین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی جدید استان اصفهان ظهر امروز در اداره کل دادگستری استان اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور ناصر سراج، رییس اداره کل سازمان بازرسی کشور، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و عباس رضایی استاندار اصفهان برگزار شد، از زحمات حجت‌الاسلام سیدرسول محمودآبادی تقدیر و سیدمحمدمهدی طباطبایی مهریزی به عنوان رییس منطقه ۶ سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان معرفی شد.

Share