شورا باید در اسرع وقت شهردار جدید را انتخاب کند| فرآیند پاسخ وزارت کشور طولانی شد

علوی با بیان اینکه شورا باید در اسرع وقت نسبت به معرفی گزینه جدید اقدام کند، گفت: امیدواریم اعضای شورا بهترین تصمیم را بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هفتاد و هشتمین جلسه عادی شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا در ساختمان سعدی برگزار شد.

در ابتدای جلسه علوی رئیس شورای شهر رشت با گرامیداشت مقام شهدا گفت: جلسه امروز به عطر و یاد شهدا آغشته شده است و میزبان خانواده شهدایی هستیم که تک فرزندشان شهید شده است.

رئیس شورای شهر رشت اظهار کرد: در شب رحلت بانو ام البنین از مقام مادران و خانواده شهدا تجلیل می‌کنیم.

علوی با بیان اینکه امروز نامه وزارت کشور به دست او رسیده اظهار داشت: محتوای این نامه عدم تطبیق شرایط حجت جذب با آیین نامه مصوب هیات وزیران است و ایشان نمی توانند شهردار رشت شود.

وی با بیان اینکه شورا باید در اسرع وقت نسبت به معرفی گزینه جدید اقدام کند، گفت: امیدواریم اعضای شورا بهترین تصمیم را بگیرند.

علوی با تاکید بر اینکه ما از عملکرد شورا با تمام اختلاف نظر ها دفاع می کنیم بیان داشت: رشت ۱۱ عضو شورا دارد که هر کدامشان بیش از وظایفشان دارند کار می کنند.

وی در واکنش به اینکه یکی از مدیران گفته است رشت صاحب ندارد، گفت: اتفاقا رشت ۱۱ صاحب دارد و هواسشان به کارها است و بخشی از قصور در زمینه انتخاب شهردار، طولانی شدن فرآیند جواب از سوی وزارت کشور بود!

Share