در فتنه سال ۸۸ عربستان ۲۵ میلیون دلار هزینه کرد | عده ای منتظرند تا مسئولیتی را شکار کنند

نماینده ولی فقیه در گیلان به اداره کشور آمریکا توسط احمق ها اشاره کرد و افزود: اگر قرار است ترامپ گاودوش آمریکا را اداره کند، بسیجی های ما بهتر از اداره این کشور بر می آیند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی امروز در ششمین یادواره ۱۷۴ شهید کارگری شهرستان رشت که در شرکت ایران پوپلین رشت برگزار شد با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان داخلی و خارجی تمام تلاش خود را برای از بین بردن نظام اسلامی به کار گرفتند اما موفقیتی نداشتند.

وی به اداره کشور آمریکا توسط احمق ها اشاره کرد و افزود: اگر قرار است ترامپ گاودوش آمریکا را اداره کند، بسیجی های ما بهتر از اداره این کشور بر می آیند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه جامعه ایرانی با وجود تمام مشکلات سرسام آور توانسته در مقابل سلطه گران جهانی ایستادگی کند، تصریح کرد: قبل از انقلاب اسلامی جوجه کمونیست ها ادعا داشتند ارتش سرخ شوروی می تواند دنیا را اداره کند اما امروز پوتین رئیس جمهور روسیه در پاسخ خبرنگاری مبنی بر مدیریت خاورمیانه می گوید؛ باید ببینیم رهبر ایران در این مورد چه نظری دارد.

آیت الله فلاحتی به باور قدرت های دنیا به مدیریت نظام اسلامی در عرصه جهانی اشاره کرد و گفت: بعضی ها در داخل به همه مسائل بدبین هستند و نمی دانیم چه زمانی می خواهند عینک بدبینی را از چشم خود بردارند.

وی با اشاره به اعمال تحریم به منظور براندازی حکومت ها توسط آمریکا در دنیا، بیان کرد: سخت ترین تحریم ها را علیه ملت ایران اعمال کردند اما نظام اسلامی همچنان مقتدرانه ایستاده و به جلو پیش می رود.

نماینده ولی فقیه در گیلان به تحمیل جنگ ۸ ساله علیه ملت ایران اشاره کرد و یادآور شد: اکنون شاهد نابودی صدام و افول قدرت های سلطه گر هستیم و ایران اسلامی باقی مانده است.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه فتنه سال ۸۸ کمتر از جنگ ۸ ساله نبود، خاطرنشان کرد: مدت ۲۵ سال برای فتنه ۸۸ سرمایه گذاری مالی، انسانی و سیاسی از درون و بیرون کشور کرده بودند و نیاز است این فتنه برای مردم ایران واکاوی شود.

وی ادامه داد: اگر فتنه سال ۸۸ را واکاوی کنند مشخص می شود بعضی ها که اکنون دارای مسئولیت هایی در نظام هستند جزو عوامل فتنه بودند و هدف آنها براندازی نظام اسلامی بود.

امام جمعه رشت از هزینه ۲۷ میلیارد دلاری عربستان به صدام در جنگ تحمیلی خبر داد و اظهار کرد: در فتنه سال ۸۸ عربستان ۲۵ میلیون دلار هزینه کرد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه اقتدار ملت ایران بر گرفته از اسلام است، بیان کرد: مردم برای دین خدا، رهبری و شهدا در صحنه ایستاده اند.

وی بر توجه مسئولان نسبت به مشکلات جامعه کارگری تاکید کرد و گفت: پایه های اقتصادی و بخش های زندگی مردم با تلاش کارگران زنده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومانی با حقوق ماهانه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی همخوانی ندارد، تصریح کرد: عده ای منتظرند تا مسئولیتی را شکار کنند و این موضوع را مردم می فهمند.

آیت الله فلاحتی بر تلاش برای رضای خدا تاکید کرد و یادآور شد: مسئولان باید به فکر کارگران باشند ضمن اینکه بسیاری از گرانی ها معلول و نتیجه نبود نظارت درست است.

وی، بسیاری از مشکلات جامعه را ناشی از ضعف اراده بعضی از مسئولان دانست و اظهار کرد: بعضی ها اراده ای برای کار کردن ندارند.

امام جمعه رشت در پایان با اشاره ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، بیان کرد: از خدا می خواهیم به ملت ما عزت، اقتدار و عزت عنایت فرماید.

نماینده ولی فقیه در گیلان پس از مراسم مذکور، از بخش های مختلف شرکت ایران پوپلین رشت بازدید کرد.

Share