برگزاری همایش «چلچراغ انقلاب» با حضور آیت الله رمضانی در فومن

یوسف نیک انجام، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از برگزاری همایش تحت عنوان چلچراغ انقلاب با موضوع تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی و با حضور آیت الله رمضانی گیلانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ازبرگزاری همایش تحت عنوان چلچراغ انقلاب باموضوع تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی و با حضور آیت الله رمضانی گیلانی در این شهرستان خبر داد.

یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: بمناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام فاطمیه همایش چلچراغ انقلاب باموضوع تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی و با حضور آیت الله  رمضانی  گیلانی نماینده مردم  گیلان در مجلس خبرگان رهبری روز یکشنبه بیست و یکم  بهمن ماه ٩٧ در مسجد جامع فومن برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این مراسم راس ساعت ١٢ همراه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد جامع فومن برگزار خواهد شد و سخنرانی  توسط نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان آیت الله رمضانی، اجرای تواشیح و اجرای اشعار انقلابی در این همایش پیش بینی شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن؛ بر لزوم تبیین دستاورد های  انقلاب  اسلامی اشاره  نمود و اظهار امیدواری کرد اجرای این برنامه ها بتواند در شناساندن اهداف انقلاب به نسل جدید موثر باشد.

نیک انجام در ادامه افزود: هرچه از زمان پیروزی انقلاب می گذرد اهمیت بررسی موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و لزوم بیان دستاوردها و پیشرفت‌ها در حوزه‌های مختلف بیشتر می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همایش چلچراغ  انقلاب از  سوی  اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، دفتر امام جمعه فومن، کانون فرهنگی و هنری ثلقین مسجد جامع، سپاه ناحیه فومن، ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر و با حضور مردم فهیم و شهیدپرور این شهرستان برگزار خواهد شد.

Share