‌پرواز ماهان به آلمان در حال انجام است

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه ماهان‌ایر ۱۵ سال است که به آلمان پرواز دارد، گفت: سازمان هواپیمایی گزارشی مبنی بر تحریم این ایرلاین از مسئولان آلمانی دریافت نکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، روز جمعه یک روزنامه آلمانی مدعی شد‌ کشور آلمان پروازهای ورودی و خروجی ماهان‌ایر را به این کشور ممنوع کرد.

به ادعای‌ روزنامه بیلد، دولت آلمان پس از بررسی دقیق درخواست‌های آمریکا تصمیم گرفته است مانع پروازهای ماهان‌ایر به دوسلدورف و مونیخ شود.

در این راستا سخنگوی دولت آلمان گفته است: نظری در مورد گزارش روزنامه بیلد در مورد ممنوعیت پرواز ماهان ایر در ژانویه ندارد.

رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در این‌باره به خبرنگار فارس گفت: سازمان هواپیمایی کشوری هیچ گزارشی مبنی بر تحریم ماهان‌ایر از مسئولان کشور آلمان دریافت نکرده است و سخنگوی دولت آلمان نیز در‌باره این ادعای روزنامه بیلد گفته است که نظری ندارد.

وی با بیان اینکه هیچ‌یک‌ از مسئولان آلمان چنین موردی را مطرح نکرده‌اند‌، اضافه کرد: حدود ۱۵ سال است که شرکت هواپیمایی ماهان به آلمان پرواز دارد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اضافه کرد: ماهان‌ایر حتی قرارداد ۶ ماهه پروازهای زمستانی با آلمان دارد و پروازها در حال حاضر در حال انجام است.

Share