قهرمانی مقتدرانه گیلان در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور

تیم بوکس گیلان با کسب چهار مدال طلا و یک مدال برنز به مقام قهرمانی بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور دست‌یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، دیدارهای فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور به میزبانی سالن تختی رشت برگزار شد و تیم گیلان با کسب ۳۴ امتیاز به مقام قهرمانی دست‌یافت.

گیلانی‌ها با کسب چهار مدال طلا و یک مدال برنز بر بام بوکس ایران قرار گرفتند و تیم‌های کردستان و خراسان شمالی به ترتیب با کسب ۱۸ و ۱۶ امتیاز به مقام‌های دوم و سوم دست‌یافتند، تیم توابع تهران با کسب ۱۶ امتیاز و تنها به‌دلیل عدم کسب مدال طلا در مکان چهارم جام قرار گرفت.

امیرحسین دولتی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم با پیروزی مقابل مهدی امیری از کرمانشاه، علیرضا فیضی در وزن منفی ۶۴ کیلوگرم با پیروزی مقابل سامان موسی‌وند از همدان، علی لطفی در وزن منفی ۶۹ کیلوگرم با پیروزی مقابل محمد نورانی از خراسان شمالی و عقیل منانی در وزن مثبت ۹۱ کیلوگرم با پیروزی مقابل سامان حسینی از کردستان چهار مدال طلای گیلان را به ارمغان آورند.

شاهین عطایی در وزن منفی ۵۶ کیلوگرم تک مدال برنز تیم گیلان را کسب کرد.

بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور با حضور ۱۹۹ بوکسور از ۳۴ تیم از ششم تا دهم دی‌ماه به میزبانی سالن تختی رشت برگزار شد.

Share