عذرخواهی نماینده مجلس کره از مردم به‌دلیل بدرفتاری با کارمند فرودگاه

یک نماینده پارلمان کره جنوبی پس از آنکه از نشان دادن کارت شناسایی خود به کارمند فرودگاه امتناع کرد، به دلیل این رفتار خود رسما عذرخواهی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، آقای کیم جونگ هو نماینده حزب دمکرات کره جنوبی و عضو کمیسیون حمل و نقل مجلس این کشور زمانی که قصد داشت در فرودگاه کیم پو سوار هواپیما شود مسئول گیت خروجی از وی درخواست می کند که کارت شناسائی خود را به همراه بلیط نشان دهد.

این نماینده مجلس با نشان دادن بلیط هواپیما در صفحه موبایل هوشمند خود قصد عبور از گیت را داشته که مسئول گیت به وی می گوید باید کارت شناسایی خود را برای تطبیق نشان دهد.

در این هنگام نماینده محترم به این سوال اعتراض کرده و می‌گوید: من نماینده مجلس هستم و قوانین را می دانم.

این برخورد نماینده مجلس با اعتراض کارمند اداره فرودگاه روبرو شد و تاکید می‌کند: کارت شناسایی را باید رویت کنم و این وظیفه من است. در پی این حادثه رسانه های کره جنوبی نسبت به این رفتار  نماینده مجلس اعتراض می کنند.

نهایتا  آقای کیم جونگ هو  اعلام می کند: من واقعا عذر خواهی می کنم بابت رفتاری که داشتم آن کارمند امنیت فرودگاه وظیفه خود را انجام می داد و مطالبی که به ایشان گفتم هم تحقیر آمیز و هم توهین آمیز بود و با این اقدام خود باعث ناامیدی کسانی شدم که به من رای دادند.

وی تاکید کرده است: از همه عذر خواهی می کنم.کار خوبی نکردم مرا ببخشید. من امتیاز خاصی به خاطر اینکه نماینده مجلس هستم نمی خواهم.

این در شرایطی است که در این بین نمایندگان مجلس خواهان استعفای اعضا کمیسیون حمل و نقل کره جنوبی شدند. لازم به ذکر است در کره جنوبی هیچ یک از مقامات کشور به غیراز سران سه قوه حق استفاده از گیت مخصوص و پاویون دولت را ندارند و باید مانند افراد عادی در صف تحویل ساک خود وعبور از گیت افسر گذرنامه در انتظار بایستد.

Share