شروع مقتدرانه گیلان در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور

این مسابقات با حضور ۱۹۹ بوکسور از ۳۴ تیم به میزبانی سالن تختی رشت آغاز شد، تیم‌های منطقه آزاد اروند، منطقه آزاد کیش و توابع تهران به همراه ۳۱ استان کشور در این رقابت‌ها حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  امین قاسمی پور در گفت‌وگویی در رشت با اشاره به افتتاحیه بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۱۹۹ بوکسور از ۳۴ تیم به میزبانی سالن تختی رشت آغاز شد، تیم‌های منطقه آزاد اروند، منطقه آزاد کیش و توابع تهران به همراه ۳۱ استان کشور در این رقابت‌ها حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه علیرضا پروانه سرپرست تیم بوکس گیلان است تصریح کرد: فرهاد راحل، سعید کوهی، یوسف کوهی و محمود بابایی اعضای کادر فنی تیم بوکس گیلان را تشکیل می‌دهند.

رئیس هیئت بوکس گیلان با بیان اینکه تیم گیلان در این رقابت‌ها با ۹ بوکسور به مصاف رقبای خود می‌رود بیان کرد: عرفان نبی لو در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم، شاهین عطایی در وزن منفی ۵۶ کیلوگرم، امیرحسین دولتی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، علیرضا فیضی در وزن منفی ۶۴ کیلوگرم، علی لطفی در وزن منفی ۶۹ کیلوگرم، محسن فرجی نژاد در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم، امیرحسین تالشی در وزن منفی ۸۱ کیلوگرم، محمدحسین علی‌پور در وزن منفی ۹۱ کیلوگرم و عقیل منانی در وزن مثبت ۹۱ کیلوگرم بوکسورهای گیلان در این مسابقات هستند.

قاسمی پور از شروع مقتدرانه تیم گیلان در افتتاحیه مسابقات خبر داد و گفت: پنج بوکسور گیلانی در روز نخست این مسابقات به روی رینگ رفتند و موفق به کسب چهار پیروزی شدند، در این روز ۵۰ مسابقه برگزار شد.ش

وی با اشاره به برگزاری رقابت‌ها در دو رینگ A و B گفت: شاهین عطایی از گیلان در وزن منفی ۵۶ کیلوگرم مقابل امیرعلی رشیدی از کیش و سیدمحمدحسین علی‌پور در وزن منفی ۹۱ کیلوگرم مقابل رضا گودرزی از لرستان در رینگ A مسابقات به برتری دست یافتند، در این رینگ محسن فرجی نژاد از گیلان  در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم مقابل علی صفری از زنجان تن به شکست داد.

رئیس هیئت بوکس گیلان ادامه داد: امیرحسین دولتی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم مقابل قادر غفوری از خراسان و علی لطفی از گیلان در وزن منفی ۶۹ کیلوگرم مقابل آرمان مقدم از قزوین در رینگ B مسابقات به برتری دست یافتند.

 روز نخست دور اول بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور با برگزاری ۵۰ دیدار در سالن تختی مجموعه ورزشی عضدی رشت به پایان رسید، این رقابت از ششم دی‌ماه آغاز شد و تا دهم دی‌ماه ادامه دارد.

Share