ریاست شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی به یک گیلانی رسید

پس از کش و قوس‌های فراوان، محسن امیری از شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی رفت تا سید وحید فخر موسوی جایگزین او شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرکل هنرهای نمایشی طی حکمی «سیدوحید فخر موسوی» را به عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی معرفی کرد.

شهرام کرمی در این حکم نوشته است:

«امید است با بهره‌مندی از حضور و مشارکت کارکنان و هنرمندان و شورای مرکزی ارزشیابی و نظارت در جهت حفظ و صیانت از اهداف فرهنگی و هنری بکوشید و با توجه به ضوابط و قوانین ارزشیابی و نظارت بر نمایش شاهد رشد و شکوفایی فعالیت هنرهای نمایشی باشیم».

 سید وحیدفخر موسوی، دارای کارشناسی ادبیات نمایشی اراک و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است.

 فخر موسوی پیش از این، معاون دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری وزارت ارشاد، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مدیر مجتمع خاتم الانبیاء و ریاست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های رشت، رودسر، لنگرود و سیاهکل را بوده است.

بازی در بیش از بیست نمایش صحنه‌ای و خیابانی  از جمله دشمنان، معرکه در معرکه، زندانی شماره نه، تکرار، دهانی پر از کلاغ، مثل یک گوله برف کوچیک، گود سیلی خورده،خوان هفتم خان، خورشید کاروان و … و کارگردانی نمایش‌های کهنه سرباز، سفر نیمروزه سید، در قاب ماه، شال ترس ممد و … بخشی از فعالیت‌های هنری این مدیر است.

وی همچنین رییس شورای نظارت و ارزشیابی نمایش استان گیلان، مدرس دانشگاه، عضو کانون نمایش‌های خیابانی و عضو اتحادیه بین المللی مبارک یونیما، مسئول دبیرخانه بنیاد فرهنگی هنری میرزا کوچک خان جنگلی، عضو و مسئول پیگیری بنیاد فرهنگی علمی دکتر محمد معین، دبیری و قائم مقامی چند دوره جشنواره های فرهنگی هنری، داوری جشنواره های مختلف تئاتر استانی و منطقه‌ای کشور،مجری برنامه تلویزیونی وصحنه ای و… بوده است.

Share