دستگیری باند سارقان کابل برق و مخابرات در آستانه‌ اشرفیه

سرهنگ عیسی روشن قلب، فرمانده انتظامی آستانه‌ اشرفیه از دستگیری یک باند ۴ نفره سارقان کابل برق و مخابرات با ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از دستگیری یک باند ۴ نفره سارقان کابل برق و مخابرات با ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عیسی روشن قلب با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در آستانه‌اشرفیه که باعث قطع شدن برق و بروز نارضایتی شهروندان منطقه شده بود دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات و استفاده از شگردهای پلیسی، یک باند ۴ نفره را شناسایی کردند افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از دستگیری به ۵ فقره سرقت اعتراف کردند؛ تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳۲۰ متر کابل برق سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه کارشناسان ارزش کابل‌های سرقتی کشف شده را ۸۰ میلیون ریال اعلام کردند، اظهار داشت: متهمان ۲۸، ۳۰، ۳۶ و ۴۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

Share