در حال مذاکره هستیم و فعلاً هیچ بازیکنی جذب نکرده‌ایم | یعقوب کریمی و میلاد قربان زاده جدا شدند

حسین کعبی، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: فعلاً در حال مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم و فعلاً هیچ بازیکن جدیدی جذب نکرده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، حسین کعبی درباره وضعیت تیم سپیدرود رشت در تعطیلات نیم‌ فصل اظهار داشت: تمرینات در حال پیگیری است و خدا را شکر همه چیز خوب است. فعلاً بازیکن خاصی به تیم اضافه نشده است و با بازیکنان قبلی به کارمان ادامه می‌دهیم. فعلاً در حال مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم و قرارداد هیچ بازیکنی قطعی نشده است. تا قطعی هم نشود نمی‌ توان از بازیکنی نام برد، اما همان‌طور که گفتم در تلاش هستیم تا نقاط ضعف تیم‌مان را ترمیم کنیم.

کعبی در ادامه تصریح کرد: فعلاً برای جذب بازیکن زمان داریم و به دنبال آن هستیم تا بازیکنانی را جذب کنیم که بتوانند بازی را برای تیم‌مان در بیاورند. به طور حتم در نیم‌ فصل دوم کار سختی داریم، اما شک نکنید ما می ‌توانیم در لیگ برتر بمانیم،‌ هر چند پیش ‌بینی در فوتبال سخت است. ان‌شااله وضعیت ما رفته رفته بهتر خواهد شد و اگر بتوانیم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم، عملکرد خوبی در نیم‌ فصل دوم خواهیم داشت.

وی در خصوص وضعیت مالی تیم سپیدرود و اینکه بازیکنان این تیم تاکنون چند درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند،‌ گفت: بچه‌ها نزدیک به چهل درصد از قراردادهای خود را گرفته‌اند و خدا را شکر وضعیت خوب است و علی کریمی به تمام وعده‌ هایی که تا الان داده است عمل کرده است و تا به امروز یعقوب کریمی و میلاد قربان زاده دو بازیکنی هستند که فعلاً به طور قطعی از جمع ما جدا شده‌اند.

Share