تساوی ملوان با خونه به خونه در انزلی

شاگردان اکبر میثاقیان در انزلی با تساوی به کار خود خاتمه دادند و توانستند ملوان را متوقف کنند. با تساوی دو تیم در نهایت ملوان در اتفاقی عجیب همچنان با ۱۱ امتیاز (با توجه به کسر ۶ امتیازی) در قعر جای گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ملوان انزلی بار دیگر در خانه ناموفق بود و علیرغم ایجاد فرصت‌های مناسب روی دروازه خونه به خونه نتوانست به برتری دست یابد و دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند.

محمد احمدزاده، سرمربی ملوان تیمش را با ترکیب: حمید عرفانیف مسعود سالارزاده، عظیم گوک، وحید حیدریه، حافظ یعقوبی، میلاد احمدی، عباس عامری، پوریا غلامی، محمد حسین پور، علیرضا دغاغله و شهریار مغانلو روانه زمین کرد و در سمت مقابل نیز میثاقیان ترکیب ابتدایی تیمش را با حضور: رضا حیدری، علی هلیجی، وحید نعمتی، جواد شفیعی، پوریا پورعلی، حسین رسولی، امید سام کن، اسماعیل کیانی، محمود مطلق زاده(سعید کریمی)، حسین قنبری (محمد حسین باباگلی) و هادی خیری (رضا آقابابایی) به میدان فرستاد.

در این بازی که با بازی متعادل دو تیم در نیمه اول همراه بود، ملوانی‌ها در نیمه دوم فرصت‌های زیادی روی دروازه خونه به خونه شکل دادند که دغاغله در راس این حرکات قرار داشت و نتوانست تیمش را به گل برساند. این در حالی بود که اکبر میثاقیان به شدت روی دو صحنه در محوطه جریمه ملوان به تصمیم داور اعتراض داشت.

با تساوی دو تیم در نهایت ملوان در اتفاقی عجیب همچنان با ۱۱ امتیاز (با توجه به کسر ۶ امتیازی) در قعر جای گرفت و خونه به خونه بابل نیز با ۱۴ امتیاز در رده چهاردهم حاضر هستند.

Share