انسان‌های بی‌بصیرت باید به جامعه شناسانده شوند|نمی‌توان در مقابل رهبری ایستاد و باید تبعیت کرد

نماینده ولی فقیه در گیلان به آغاز نقدها علیه کسانی که در مقابل رهبری ایستادند اشاره کرد وگفت: انسان های بی بصیرت باید به جامعه شناسانده شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه شکی در آن نیست نظام اسلامی در حال پیشروی است اظهار کرد: کسانی که مسئولیت ها را برای خود سکو و طعمه قرار دادند، ضرر می کنند.

وی ادامه داد: افرادی که در نظام دینی می خواهند مسئولیت بپذیرند باید با تمام وجود پای کار و در خدمت مردم باشند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امروزپرچم اسلام در دست مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: در نظام اسلامی برخی تصور کردند می توانند در مقابل رهبری بایستند و این درک را ندارند که در نظام حکومتی غیر معصوم باید تبعیت کنند.

آیت الله فلاحتی اضافه کرد: پس از رحلت امام(ره) عده ای بستر آتش زیر خاکستر را فراهم کردند که می توان در مقابل ولی فقیه ایستاد و این خطر است.

وی با اشاره به اینکه نقدها علیه کسانی که در مقابل رهبری ایستادند به مرور در حال انجام است، بیان کرد: انسان های بی بصیرت باید به جامعه شناسانده شوند.

آوازه دیدارهای طولانی مدت آیت الله فلاحتی با مردم در جامعه پیچیده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در دیدار مذکور به پیچده شدن آوازه دیدارهای طولانی مدت آیت الله فلاحتی با مردم در جامعه به ویژه فضای رسانه ای اشاره کرد و گفت: دیدارهای مردمی علاوه بر اینکه مشکل جامعه را برطرف می کند، می تواند گره گشای دیگر جاها باشد.

محمدحسین صفارهرندی، خواستار تاسی مسئولان از دیدارهای مردمی نماینده ولی فقیه در گیلان شد و اظهار کرد: امیدوارم مسئولان از رفتار آیت الله فلاحتی درس بگیرند.

Share