استیضاح شهردار لوندویل رای نیاورد | ادامه کار یاورپور در شهرداری لوندویل

اعضای شورای شهر لوندویل در منتهی الیه غرب گیلان با برگزاری جلسه استیضاح شهردار این شهر را به رأی گذاشتند که در پایان، استیضاح شهردار آرای لازم را کسب نکرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شورای شهر لوندویل با برگزاری جلسه دستور بررسی استیضاح شهردار را به رأی گذاشت که در نهایت این دستور آرای لازم را کسب نکرد.

ظهر چهارشنبه اعضای شورای شهر لوندویل در منتهی الیه غرب گیلان با برگزاری جلسه استیضاح شهردار این شهر را به رأی گذاشتند که در پایان، استیضاح شهردار آرای لازم را کسب نکرد.

در این جلسه ۲ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر لوندویل موافق استیضاح و ۳ نفر مخالف بودند که استیضاح به حد نصاب نرسید. برای به حد نصاب رسیدن استیضاح باید ۴ نفر از اعضا اعلام موافقت می کردند.

گفتنی است طی هفته های اخیر شاهد اختلاف بین برخی اعضای شورا و نعمت یاورپور بوده ایم که امروز جلسه استیضاح برگزار شد و بعد از عدم رای یاورپور دور جدیدی از فعالیت خود را در این نهاد آغاز کرد.

به گزارش دیارمیرزا، بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان، با جمهوری آذربایجان ۳۸ کیلومتر مرز خاکی و ۱۵ کیلومتر مرز آبی دارد.

Share