کشف جسد یکی از مفقودان سقوط خودرو به داخل رودخانه در فومن

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اینکه احتمالاً این خودرو حامل دو سرنشین بوده است افزود: هم‌اکنون خودروی حادثه دیده توسط تیم‌های امدادی در حال بیرون کشیده شدن از داخل رودخانه‌ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کاظم یوسفی اظهار داشت:‌ هم‌اکنون جسد یک نفر از مفقودان به همراه خودروی پرایدی که دیروز در پل آب‌نمای فومن به داخل رودخانه خروشان سقوط کرده بودند توسط تیم‌های امداد و نجات پیدا شده است.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان عنوان کرد: دیروز حوالی ساعت ۱۰ صبح به دلیل بارش بسیار شدید باران یک دستگاه خودروی سواری پراید پلاک فومن که قصد عبور از روی پل آب‌نمای این شهر را داشت به همراه سرنشینانش به داخل رودخانه سقوط کرد.

یوسفی با بیان اینکه سرنشینان این خودرو حادثه دیده بومی شهرستان فومن هستند ابراز داشت: پس از وقوع این حادثه در شهرستان فومن خبرهای ضد و نقیضی در مورد چرایی و چگونگی رخداد این حادثه همچنین تعداد دقیق مفقودان آن در بسیاری از رسانه‌ها بیان شد.

وی در مورد تعداد دقیق سرنشینان این خودرو نیز خاطرنشان کرد: در ساعت‌های اولیه پس از وقوع این حادثه احتمالات و پیش‌بینی‌هایی در مورد وجود چهار نفر مفقودی بیان می‌شد اما با روند جست‌وجوی تیم‌های امداد و نجات حقیقت ماجرا چیزی خلاف این را ثابت کرد.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اینکه احتمالاً این خودرو حامل دو سرنشین بوده است افزود: هم‌اکنون خودروی حادثه دیده توسط تیم‌های امدادی در حال بیرون کشیده شدن از داخل رودخانه‌ است و تنها جسد یک نفر از حادثه دیدگان در داخل آن وجود دارد.

یوسفی مفقود بودن سرنشین یا سرنشینان احتمالی این خودرو را تأیید کرد و اظهار داشت: طبق شواهد موجود اهالی و مردم بومی به سرنشینان این خودرو در مورد عبور از پل آب‌نمای فومن هشدار داده بودند اما آنان بدون توجه به توصیه‌ها به مسیر خود ادامه دادند.

وی بی‌احتیاطی راننده خودروی پراید را علت وقوع این حادثه قلمداد کرد و گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر،‌ اورژانس،‌ نیروی انتظامی،‌ فرمانداری شهرستان فومن و سایر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در حال فعالیت جهت پیدا کردن سایر مفقود یا مفقودان این حادثه هستند.

Share