هزینه‌های پزشکی صادق فرضی زاده تامین شد| هنوز نوع بیماری او مشخص نشده است

صادق فرضی زاده ۲ ماه پیش پس از تمرین وزنه برداری دچار ضربان بالای قلب شد و از آن زمان تاکنون نمی تواند دست ها و پاهای خود را حرکت بدهد اما آنها احساس می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پس از کمکهای نقدی اداره کل ورزش وجوانان در هفته گذشته، اینبار تمامی هزینه های درمانی و فیزیوتراپی این وزنه بردار آسیب دیده، توسط اداره کل و هیات پزشکی ورزشی گیلان تامین شد.
اصغر ابراهیمی با اشاره به اینکه هفته گذشته مبلغ قابل توجهی توسط مدیرکل ورزش و جوانان و فدراسیون وزنه برداری، بی ریا و بصورت غیر رسانه ای به این ورزشکار آسیب دیده کمک شد گفت؛ با مساعدت مریم بخشی، مدیرکل و دکتر اسد پور رییس هیات پزشکی ورزشی گیلان تمامی هزینه های پزشکی، درمانی و فیزیوتراپی صادق فرضی زاده وزنه بردار گیلانی که دچار یک بیماری نخاعی عجیب شده ، تامین شد.
رییس هیات وزنه برداری گیلان گفت؛ مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری ایران و جمعی از قهرمانان وزنه برداری همچون بهدادسلیمی و کیانوش رسمی نیز اعلام آمادگی خود را برای حمایت و پرداخت تمامی هزینه های این جوان ۲۰ ساله وزنه برداری گیلان را برعهده گرفتند.
وی با تشکر ازحمایتهای رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فدراسیون پزشکی ورزشی و رییس هیات وزنه برداری رشت گفت؛ تمامی اقدامات ممکن در زمینه بهبود این قهرمان جوان وزنه برداری انجام شده اما متاسفانه به خاطر خاص بودن نوع بیماری هنوز تشخیص دقیقی از سوی پزشکان گیلان و پایتخت داده نشده است.
تعدادی از پزشکان، بیماری وی را نوعی سکته نخاعی و عده ای آنرا یه ضایعه مادر زادی می دانند.
صادق فرضی زاده ۲ ماه پیش پس از تمرین وزنه برداری دچار ضربان بالای قلب شد و از آن زمان تاکنون نمی تواند دست ها و پاهای خود را حرکت بدهد اما آنها احساس می کند.
فرضی زاده، قهرمان چندین دوره مسابقات وزنه برداری کشوری و استانی را در کارنامه دارد ویکی از امیدهای و استعدادهای آینده وزنه برداری گیلان است.

Share