عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به یک کارمند توهین کرد+تکذیبیه

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی مجلس ضمن ارائه توضیحاتی درباره اتفاق دیروز در گمرک مرکزی از نماینده مردم سراوان عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۷ آذر ماه) و در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز، اظهار کرد: در این جلسه درباره کلیپی که از محمدباسط درازهی نماینده سراوان که در گمرک ایران با یک کارمند درگیری داشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نمایندگان مجلس درباره این موضوع بحث‌هایی داشتند و بعضا صحبت‌های آنها حالت اعتراض گونه داشت.

نعمتی با اشاره به اینکه این کلیپ تقطیع شده و بخشی از آنها انتشار نیافته است، تصریح کرد: طبق توضیحات آقای درازهی وی بیش از ۴۵ دقیقه جلوی در گمرک معطل مانده بود و البته دشنام‌هایی نیز به وی داده شده بود، لذا با بیان حرف‌های سخیف، نماینده سراوان را عصبانی کردند که منجر به این اتفاق شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بی تردید باید فارغ از فضاسازی‌هایی که وجود دارد با این موضوع به صورت منطقی و عالمانه برخورد شود و با افرادی که در این مورد تخطی کرده اند به صورت مناسب برخورد شود.

وی با اشاره به حضور دژپسند وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی گفت: وزیر اقتصاد مسائلی را در این باره مطرح و در نهایت عذرخواهی کرد، همچنین قرار شد ابعاد موضوع توسط پزشکیان نایب رئیس مجلس و وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته و تا فردا نتیجه نهایی این موضوع به مجلس اعلام شود.

دژپسند: از نماینده سراوان عذرخواهی نکردم

فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا عذرخواهی از نماینده سراوان صحت دارد یا نه، گفت: نه؛ عرض کردم اگر همکاران گمرک اشتباه کرده باشند، هم با آنها برخورد می‌کردم و هم عذرخواهی می‌کنم.

Share