دشمن برای چهلمین سالگرد انقلاب در حال توطئه‌چینی است

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن برای چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب در حال توطئه‌چینی است گفت: دشمن بداند مردم در ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از ۳۹ سال قبل حضور می‌یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سردار حسین اشتری عصر امروز در یادواره ۴۴۵ شهید فرماندهی انتظامی استان گیلان در رشت اظهار داشت: دشمن برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در حال توطئه‌چینی‌ است اما نقشه‌هایش باز هم با حضور مردم خنثی می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی اصل نظام و ولایت‌فقیه را رها نمی‌کنند عنوان کرد:‌ به فرموده مقام معظم رهبری اگر امروز برای کشور مشکلی از لحاظ امنیتی به‌وجود آید جوانان بسیجی ایران اسلامی با صلابت و اقتدار تمام در صحنه نبرد حاضر می‌شوند.

سردار اشتری وجود تفکر بسیجی و شهادت‌طلبی در جامعه ایران اسلامی را ضامن پایداری انقلاب و نظام خواند و تصریح کرد: مسئولان کشور البته هنری نکردند در این عرصه بلکه الطاف الهی،‌ هدایت‌های الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور بسیج‌گونه ملت این نظام را تا به اینجا حفظ کرده است.

بیشتر بخوانیدسردار اشتری در زنجان: ۶۰ نفر از مفسدان اقتصادی دستگیر شدند/ آخرین اخبار از مرزبانان ربوده‌شده
سردار اشتری: عزاداری زنجانی‌ها وجه بین‌المللی دارد/ جرائم فضای مجازی ۷۰ درصد افزایش یافته است
سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا دارای ۷۰ هزار حافظ قرآن است
وی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است مردم را از اصل انقلاب و نظام مأیوس کند ابراز داشت: بنیه دفاعی و نظامی کشور باید همواره تقویت و با تجهیزات جدید به‌روز‌رسانی شود اما برای نگهداری و حفظ این انقلاب باید روحیه جهادی،‌ تفکر بسیجی و شهادت‌طلبی در کشور ترویج شود.

فرمانده نیروی انتظامی به توطئه‌ها و قائله‌های مختلفی که آمریکایی‌ها برای نابودی نظام ایجاد می‌کنند اشاره کرد و اظهار داشت:‌ رئیس جمهور بی‌عقل آمریکا در ماه‌های اخیر دائماً برای جمهوری اسلامی خط و نشان کشید اما به فضل الهی و با حضور مردم ایران اسلامی باز هم در جهان روسیاه شد.

سردار اشتری برگزاری یادواره‌های شهدا را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مؤثر دانست و عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا همان اجری را دارد که شهدا برای حفظ آن جان خود را فدا کردند بنابراین این محافل نورانی باید در تمام کشور گسترده شود.

وی جمع شدن خانواده‌های معزز شهدا در یادواره‌های شهدا را زمینه‌ساز ایجاد برکات فراوان برای نظام و کشور دانست و افزود: به فرموده مقام معظم رهبری اگر صدها سال نیز از دوران دفاع مقدس بگذرد یاد و خاطره شهدای گرانقدر نظام همواره در دل و جان مردم باقی می‌ماند.

فرمانده نیروی انتظامی یادآوری شهدا را ضامن پیروزی انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان اعلام کرد و بیان داشت:‌ شهدای انقلاب اسلامی در زمان حیات پربرکت خود مایه پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی شدند و در زمان غیبت خود نیز این رسالت الهی را به خوبی انجام می‌دهند.

سردار اشتری روحیه جهادی رزمندگان اسلام را برهم زننده تمام نقشه‌های دشمن در عرصه سیاسی،‌ فرهنگی و اقتصادی دانست و عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس با آن‌که تجهیزات و ادوات دشمن بعثی بسیار فراتر از رزمندگان اسلام بود اما روحیه جهادگونه موجبات پیروزی ارتش اسلام را فراهم آورد.

وی با تأکید بر اینکه مردم و نیروهای بسیجی و انقلابی با یک ندای امام راحل صحنه‌های نبرد را مملو از حضور خود کردند تصریح کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی آمادگی لازم و ارتش منسجمی برای مقابله با دشمن وجود نداشت اما نتیجه جنگ خلاف پیش‌بینی‌های دنیای غرب رقم خورد.

فرمانده نیروی انتظامی توکل به خداوند متعال،‌ توسل به ائمه اطهار(ع)‌ و اطاعت از فرماندهی معظم کل قوا را ضامن پیروزی انقلاب اسلامی نامید و اظهار داشت:‌ قبل از شروع دفاع مقدس در حین و پس از آن کشور دائماً با قائله‌های مختلفی روبه‌رو می‌شد که ریشه تمام آن‌ها جبهه استکبار جهانی بود.

سردار اشتری به حضور گروه‌های ضدانقلاب در غرب،‌ ‌شرق و شمال کشور اشاره کرد و گفت: خاطرات آن روزها بر کسانی که در آن زمان حضور داشتند پوشیده نیست و می‌دانند که دشمن و ضد انقلاب در دهه ۶۰ چه مشکلاتی را برای کشور ایجاد کردند و با پشتوانه غرب چه جنایات‌هایی را مرتکب شدند.

وی با بیان اینکه الگو شدن شهدای انقلاب در جامعه و برای مردم ریشه‌های جمهوری اسلامی ایران را مستحکم کرد افزود: در زمان حاضر نیز جوانان کم سن و سالی نظیر رزمندگان مدافع حرم با آن‌که دوران دفاع مقدس و آن صحنه‌های پرشور ایثار و فداکاری را ندیده‌اند در جبهه‌های مقاومت شجاعانه جنگیدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهید پاینده که در شهر رشت و شهید رنجبر که در حادثه تروریستی چابهار به مقام والای شهادت نائل آمد را مورد یادآوری قرار داد و گفت:‌ شهید رنجبر و شهید پاینده با همان روحیه جهادی در عرصه حفاظت و پاسداشت از امنیت کشور وارد میدان شدند و به تکلیف الهی خود عمل کردند.

سردار اشتری به توطئه‌های دشمنان و خط و نشان‌ کشیدن‌های رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و اظهار داشت: تابستان داغ و سیزده آبان و بسیاری از این وعده‌های بی‌خاصیت آمریکایی‌ها برای نابودی انقلاب اسلامی با حضور حداکثری مردم در میدان و با صبر و بصیرت انقلابی آنان خنثی شد.

وی حواشی دی‌‌ماه سال گذشته که دشمن با یک برنامه‌ریزی دقیق قصد وارد آوردن خدشه به نظام را داشت را متذکر شد و بیان داشت: مردم آگاه کشور پس از گذشت چندین روز صف خود را از آشوبگران جدا کرده و به دشمن عشق و علاقه خود به اصل نظام و ولایت‌فقیه را بار دیگر تفهیم کردند.

فرمانده نیروی انتظامی وجود مشکلات اقتصادی،‌ نوسانات بازار سکه و ارز و یا اعتصابات کامیون‌داران را نیز مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت:‌ دشمن اعلام می‌کرد با هر کدام از این قائله‌ها کشور و نظام را ساقط می‌کند اما باز هم در هدف و نقشه خود به پیروزی و موفقیتی نرسید.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه وجود امنیت پایدار در کشور را مدیون خون شهدا،‌ امام شهدا، مقام معظم رهبری، مردم و نیروهای مسلح هستیم افزود: علاوه بر این‌‌ها تمامی پیروزی‌ها و دستاوردهایی را که در منطقه شاهد آن هستیم نیز از روحیه جهادی شهدای انقلاب اسلامی نشأت گرفته است.

وی موفقیت‌های کسب شده حزب‌الله لبنان،‌ رزمندگان جبهه‌های جهاد در غزه و عراق و سوریه را نیز به برکت خون پاک شهدای مقاومت خواند و گفت: شهدا سرمایه‌های انقلاب و اسلام هستند بنابراین تا زمانی که مردم پشتیبان و حافظ ولایت فقیه و خون شهدا باشند آینده انقلاب اسلامی تضمین می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی وجود بیش از ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی کشور را متذکر شد و اظهار داشت:‌ از این بین بیش از ۸ هزار نفر در دوران دفاع مقدس و بیش از ۵ هزار نفر نیز پس از دفاع مقدس جان خود را نثار انقلاب کرده و در عرصه دفاع و امنیت کشور ایثارگری کردند.

سردار اشتری تفاوت نیروی انتظامی با سایر سازمان‌های دیگر را برشمرد و در تشریح این موضوع بیان داشت: نیروهای جان بر کف نیروی انتظامی کشور در تمام مناطق و حتی در خیابان‌ها نیز حضوری مؤثر دارند و با افرادی که به امنیت و جان و ناموس مردم تجاوز کنند با شدت برخورد می‌کند.

وی از وجود ۲۰ هزار جانباز سرافراز و ۲ هزار آزاده در مجموعه نیروی انتظامی کشور سخن گفت و عنوان کرد: نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور مأموریت‌های متخلف و گسترده‌ای دارد و با‌ هدایت‌های مقام معظم رهبری و ‌با هوشمندی توأم با اقتدار از کشور و آرمان‌های نظام دفاع می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بیست سال قبل خطر تهاجم فرهنگی را به همه مسئولان متذکر شدند افزود:‌ دشمن جبهه نبرد خود را به عرصه جنگ نرم منتقل کرده است بنابراین باید برای خنثی‌سازی نقشه‌هایش ارزش‌های ولایی و فرهنگ شهادت در جامعه ترویج شود.

Share