دستگیری وکیل پایه یک دادگستری که خود را کارآگاه معرفی می‌کرد

سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری وکیل پایه یک دادگستری، که خود را کارآگاه خصوصی معرفی می‌کرد در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری وکیل پایه یک دادگستری، که خود را کارآگاه خصوصی معرفی می‌کرد در رشت خبر داد.

سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت شکایت خانمی مبنی بر اینکه از سوی فردی که خود را کارآگاه خصوصی معرفی و برای حل مشکل خانوادگی‌‌ شاکیه از وی کلاهبرداری کرده، تحقیقات در این زمینه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با استفاده از شگرد‌های پلیسی موفق به شناسائی متهم شدند؛ افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه برابر بررسی بعمل آمده مشخص شد که متهم وکیل پایه یک دادگستری می باشد، اظهار داشت: متهم در ابتدا منکر اتهامات وارده شد ولی پس از مواجهه حضوری با شاکیه به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه شاکیه به دلیل اختلاف خانوادگی با همسرش به این وکیل مراجعه کرده بود؛ تصریح کرد: متهم خود را کارآگاه خصوصی معرفی و برای تحت فشار قرار دادن همسر شاکیه از وی مبلغ ۲۰ میلیون ریال پول دریافت کرده بود.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطر نشان کرد: متهم ۳۹ ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

Share