دستور روحانی برای ابطال حکم دامادش در معاونت وزیر صمت

۲ روز پس از انتصاب داماد ۳۳ ساله رئیس جمهور به عنوان معاون وزیر صمت که با واکنش گسترده محافل رسانه‌ای و سیاسی مواجهه شده بود، حالا رئیس کمسیون صنایع مجلس می‌گوید که حسن روحانی دستور ابطال این حکم را داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و سخنگوی حزب اعتدال و توسعه  با اشاره به انتصاب کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور به عنوان معاون وزیر صنعت، گفت: طبق شنیده‌های بنده رئیس جمهور دستور داده تا حکم دامادش به عنوان معاون وزیر صنایع باطل شود.

سبحانی‌فر با بیان اینکه “این انتصاب کار درستی نبوده است”، ادامه داد: اینکه فرزندان بستگان مسئولان پست نگیرند، یک بحث است و بحث دیگر درباره جوان‌گرایی است. مسئله دیگر شایسته سالاری است؛ این موضوعات را نباید با هم خلط کرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: گاهی ممکن است، مسئولی تجربه داشته باشد، جوان نیز بوده و می‌تواند در پستی مفید باشد که اشکالی ندارد، مسئولیت بگیرد.

در روزهای گذشته انتصاب کابیز مهدی زاده داماد ۳۳ ساله رئیس‌جمهور به عنوان رئیس سازمان زمین شناسی و معاون وزیر صمت با انتقاد گسترده‌ای در محافل سیاسی و رسانه‌ای مواجه شده بود.

البته ابطال حکم داماد رئیس جمهور همچنان از منابع رسمی تائید نشده است.

 

Share