جزئیات نامه عضو شورا به فرماندار رشت و رئیس سازمان بازرسی

بهزاد ذاکری طی نامه ای به فرماندار شهرستان رشت و ارسال رونوشت آن به سازمان بازرسی خواستار ممانعت از سفر فاطمه قدیمی به ماکائو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در پی موافقت اعضای شورای شهر رشت با دو فوریت اعزام فاطمه قدیمی با همراهی دو نفر به ماکائو، بهزاد ذاکری طی نامه ای به فرماندار شهرستان رشت و ارسال رونوشت آن به سازمان بازرسی خواستار ممانعت از این سفر شد.

در نامه ذاکری آمده است:

فرماندار محترم رشت جناب آقای میرشمس مومن زاده
با سلام و عرض احترام

شورای شهر رشت در تاریخ نوزدهم آذر ماه نود و هفت مصوبه ای در خصوص اعزام سه نفر به ماکائو جهت شرکت در جشنواره شهر خلاق خوراک را به تصویب رسانده است. همانطور که مستحضرید، در شرایط بد اقتصادی این روزهای شهرداری رشت و در شرایطی که نیروهای حجمی و قراردادی ماه هاست که از حتی داشتن دفترچه تامین اجتماعی نیز محرومند: اقدامات اینچنینی ضمن ایجاد بار منفی روانی در جامعه موجب تضییع حقوق بیت المال شده و هر ریالی که در جهت تن خواه یا دادن هدایا در این مراسم هزینه شود هیچ توجیهی ندارد.

ضمن اینکه هنوز هیچ گزارشی از سفر سال گذشته و دستاورد های آن برای شهرداری و شهر رشت ارائه نشده است و اساسا در شرایطی که ماکائو هیچ قرابت فرهنگی به رشت ندارد، چه کمکی میتوان برای توسعه رشت از آن گرفت؟ لذا خواهشمند است در بررسی مصوبه شورا نسبت به در نظر گرفتن موضوعات فوق توجهات لازم را مبذول بفرمایید.

باتشکر
بهراد ذاکری عضو شورای اسلامی پنجم شهر رشت

رونوشت: جناب آقای مسرور ریاست محترم سازمان بازرسی

Share