بهانه واهی سرمربی استقلال تهران برای عدم شرکت در کنفرانس خبری!

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال از نتیجه و عملکرد تیمش در دیدار مقابل سپیدرود رشت ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وینفرد شفر پس از پیروزی ۵ بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفتگو با شبکه سوم صداو سیما اظهار داشت: بابت نتیجه بسیار خوشحالم. حدود ۷۰ دقیقه ما خیلی خیلی خوب بازی کردیم. ما در روند بسیار خوبی هستیم تا به سطح بالای خودمان بازگردیم.

قدردانی شفر از دستیارش بابت تمرین اختصاصی با باقری
«شاید اکنون حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد آمادگی داریم.»، وی با بیان این جمله افزود: باید یک قدردانی از آقای بیژن طاهری داشته باشم که همیشه به صورت جداگانه با فرشید باقری تمرین می‌کند. او در بازی قبلی گل زد و امروز هم دو بار گلزنی کرد. هدفی که ما در تیم‌مان داریم این است که بازیکنان‌مان هر روز و هر روز بیشتر پیشرفت کنند.

ما بهترین هواداران آسیا را داریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: باید تشکری از هوادارانی داشته باشم که از ما حمایت کردند و مردمی که با ما رفتار خوبی داشتند و احترام گذاشتند. از هواداران‌مان هم که به عنوان یار دوازدهم از ما حمایت کردند؛ ممنون هستم. به نظرم ما بهترین هواداران آسیا را داریم. نه فقط بابت برد، بلکه بابت گل‌هایی هم که زدیم بسیار خوشحالم، چون گل‌های یک ضرب و دو ضرب زدیم و این چیزی است که من دوست دارم.

داور و کمک‌هایش قضاوت خوبی داشتند
شفر با اشاره به دیدار روز پنجشنبه تیمش مقابل پدیده افزود: ما امشب با اتوبوس به تهران بازمی‌گردیم و باید ریکاوری کنیم. چند جابه‌جایی هم در تیم‌مان داشتیم و روح‌الله باقری را از زمین بیرون آوردیم تا تیم‌مان آمادگی لازم را داشته باشد. ما چند روز دیگر بازی بسیار سختی پیش رو داریم و باید خودمان را برای آن مسابقه آماده کنیم. باید تعریف و تشکری هم از داور مسابقه و دستیارانش داشته باشم. شاید به خاطر بارندگی شرایط سخت بود، اما آنها قصاوت خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: می‌خواهم از علی کریمی که هر بازی بهتر و بهتر می‌شود، تشکر می‌کنم. می‌دانم که کار او بسیار سخت است، اما با این حال امروز هم بازی خوبی انجام داد.

خودداری سرمربی استقلال از گفتگو با خبرنگاران!

 محمدحسین زرندی، مدیررسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در ابتدای نشست خبری وینفرد شفر اعلام کرد که باشگاه استقلال اطلاعیه داده است که به دلیل قرار نگرفتن نام ایران در کنار استقلال در یکی از بخش‌های خبری تا زمانی که صداوسیما عذرخواهی رسمی نکند، در کنفرانس‌های قبل و بعد از بازی با شبکه‌های تلویزیونی صحبت نخواهند کرد. او همچنین تأکید کرد، اگر قرار باشد دوربین‌ها در سالن باشند، نشست خبری را ترک خواهند کرد!

شفر نیز در این رابطه تصریح کرد: بسیار خوشحالم که سرمربی استقلال ایران هستم. اینجا فقط باشگاه نیست، یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است. شاید برخی‌ها نخواهند به موفقیت برسیم، اما خوشحالیم که میلیون‌ها هوادار، استقلال ایران را دوست دارند. ما به هدف‌مان برگشتیم و بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من قرار دارد و خوشحالم سرمربی استقلال هستم.

بعد از این اتفاق سرمربی تیم استقلال سالن محل برگزاری نشست خبری را ترک کرد.

گفتنی است سرمربی استقلال تهران درحالی در کنفرانس خبری به دلیل قرار گرفتن لوگوی صداوسیما حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد که تنها دقایقی پیش از این رویداد با افشین وهابی گزارشگر بازی استقلال و سپیدرود در کنار زمین گفتگو کرد و این مصاحبه نیز به طور مستقیم از شبکه سوم سیما و شبکه باران پخش شد!

Share