برخورد خودرو با گاردریل جان راننده ۳۶ ساله را گرفت

سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان از کشته شدن راننده خودرو سواری ام وی ام بر اثر تصادف با گاردریل در محور «رشت – انزلی» خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راه استان گیلان از کشته شدن راننده خودرو سواری ام وی ام بر اثر تصادف با گاردریل در محور «رشت – انزلی» خبر داد.

سرهنگ حسین محمدپور با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور «رشت – انزلی، کمربندی خمام» بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: پس از حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام در محور «رشت – انزلی، کمربندی خمام» با گاردریل وسط جاده برخورد کرده که در این حادثه راننده ۳۶ ساله بر اثر شدت ضربه متاسفانه در صحنه تصادف فوت کرد.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به جهت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان به رانندگان توصیه کرد: مهمترین عامل بسیاری از سوانح رانندگی ناشی از شتاب و عجله است لذا رانندگان برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند

Share