احداث پروژه شهربازی پارک قدس رشت با سرمایه گذاری ۲۸ میلیارد تومانی

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه احداث، تجهیز و بهره برداری از مجموعه شهربازی پارک قدس رشت با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریالی و با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی به زودی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه احداث، تجهیز و بهره برداری از مجموعه شهربازی پارک قدس رشت با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریالی و با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی به زودی آغاز می شود.

فاطمه شیرزاد با ابراز خرسندی از اجرای پروژه شهربازی پارک قدس رشت افزود: این پروژه طی بازده زمانی دو ساله و در زمینی به مساحت چهارده هزار و چهارصد متر مربع اجرایی می شود.

وی با تاکید به جذب سرمایه گذار در پروژه های شهرداری رشت گفت: یقینا با بهره مندی از ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی گام های موثری در اجرایی کردن پروژه های شهری برداشته می شود.

شیرزاد با اشاره به پروژه های دیگر شهر رشت با دارا بودن ظرفیت های جذب سرمایه گذار بیان کرد: تالاب عینک رشت، رودخانه های گوهررود و زرجوب از جمله ظرفیت هایی است که می توانیم با جذب سرمایه گذار نسبت به ساماندهی آن ورود کرده و از این طریق زمینه های ایجاد اشتغال در شهر را نیز فراهم کنیم.

شیرزاد به همراهی دیگر دستگاه ها با شهرداری رشت پیرامون جذب سرمایه گذار برای رشت اشاره کرد و گفت: ورود به موضوع سرمایه گذاری پیرامون تالاب عینک رشت نیازمند همکاری دستگاه هایی از جمله آب منطقه ای و آب و فاضلاب گیلان است.

Share