پیروزی داماش گیلان مقابل شهرداری بم

در چهارچوب هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور و در گروه الف این بازی ها، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز در استادیوم سردارجنگل پذیرای شهرداری بم بود که در نهایت توانست این تیم را با با دو گل از پیش رو بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در چهارچوب هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور و در گروه الف این بازی ها، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز در استادیوم سردارجنگل و در دیداری حساس و اصطلاحا شش امتیازی پذیرای شهرداری بم بود که در نهایت توانست این تیم را با با دو گل از پیش رو بردارد تا با یک پله صعود به رتبه دوم جدول مسابقات نقل مکان کند.

جاسم یاسرالهایی، امید قربانی، کنعان طاهرنژاد، امیرتیزرو (c)، میلاد پورمحسن، جابر نصیری، میثم میرپسندیده، سعید طالبی (علیرضا توکلی)، میلاد پورصف شکن (مصطفی آقاجانی) عباس کندل و علی آل کثیر (حسن نیازی) برای داماش به میدان رفتند.

هر دو گل این مسابقه را میلاد پورصف شکن، بهترین گلزن این فصل داماش در دقایق ۸ و ۱+۹۰ وارد دروازه شهرداری بم کرد. همچنین عباس کندل و میلاد پورمحسن نیز در این بازی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

داماش گیلان با کسب این پیروزی از ۹ بازی خود ۱۹ امتیاز بدست آورد و به رتبه دوم جدول مسابقات در گروه الف صعود کرد. در جدول بازی ها خوشه طلایی ساوه با ۲۰ امتیاز در رده نخست قرار دارد و سه تیم مقاومت تهران، آوالان کامیاران و چوکای تالش هر سه با ۱۶ امتیاز در رتبه های سوم تا پنجم جدول مسابقات جای خوش کرده اند.

Share