پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران در لاهیجان شتاب می‌گیرد

سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: رفع مشکل سرمایه گذاران شهرستان و شتاب در پرداخت تسهیلات در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امیر جانبازی روز یکشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لاهیجان که به منظور بررسی مشکلات سرمایه گذاران این شهرستان تشکیل شده بود اظهار داشت: متعاقب جلسات گذشته و پیگیری مشکلات سرمایه گذاران که از آغاز سال، کارگروه هایی در خصوص دریافت تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال بطور مداوم تشکیل می شود، رفع مشکلات این بخش در دستور کار قرار دارد و در این کارگروه ها دریافت تسهیلات خوداشتغالی برای متقاضیان و کمک به حل مشکل بخش تولید در دست بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرستان برای دریافت تسهیلات خوداشتغالی از بانک ها مشکلات دارند که در این راستا از کارگروه اقتصادی استانداری گیلان دعوت شد که با حضور سرمایه گذاران این شهرستان جلسه ای در فرمانداری لاهیجان تشکیل شود که از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شوند.

سرپرست فرمانداری لاهیجان یادآورشد: در این جلسه کارشناسان اقتصادی استانداری از نزدیک با مشکلات بخش سرمایه گذاران لاهیجان آشنا شدند تا برای رفع مشکل و تسریع در دریافت تسهیلات مساعدت کنند.

جانبازی گفت: تاکنون بیش از ۶۰درصد تسهیلات در نظرگرفته شده در این بخش توسط متقاضیان سرمایه گذاری جذب شده است.

در این جلسه راهکارهای لازم در خصوص ادامه پروژه ها و رفع مشکلات بانکی و دریافت تسهیلات ارائه شد.

بر اساس آخرین سرشماری شهرستان لاهیجان با ۱۶۷ هزار و ۵۴۴ هزار نفر جمعیت، دو بخش مرکزی و رودبنه در ۴۰کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع است.

Share