شهادت یک مامور انتظامی توسط اراذل و اوباش در رشت

شامگاه جمعه یکی از مامورین وظیفه شناس و خدوم یگان امداد نیروی انتظامی به نام ستوانیکم حسن پاینده بر اثر درگیری با اشرار و اراذل و اوباش رشت در پارک دانشجوی این شهر با ضرب چاقو به رگ گردن به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان امروز گفت: قاتل ستوان یکم حسن پاینده یکی از کارکنان یگان پلیس امداد رشت در هنگام خروج از گیلان به همراه چند همدستش در رودبار دستگیر شد.
سرهنگ محمد رضا خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان افزود : ستوان یکم حسن پاینده یکی از کارکنان یگان پلیس امداد رشت در راستای تأمین امنیت اخلاقی به دست عده‌ای از اراذل و اوباش در بوستان دانشجو این شهر به شهادت رسید.
وی با بیان اینکه دیشب اکیپ یگان پلیس امداد شهرستان رشت در حال گشت ‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، متوجه عربده‌ کشی و ایجاد مزاحمت تعدادی جوان برای دیگر شهروندان در بوستان‌ دانشجو این شهر می‌ شوند، گفت: پلیس پس از حضور در صحنه با کنترل اوضاع ضمن دعوت به آرامش، اقدام به متفرق کردن آن‌ ها می‌کند که با توجه به اینکه این افراد در وضعیت عادی قرار نداشتند ضمن فحاشی و ناسزاگویی، با کارکنان پلیس درگیر می‌شوند که متأسفانه در این جریان یکی از کارکنان یگان پلیس امداد شهرستان رشت به نام ستوان یکم حسن پاینده به علت اصابت ضربات چاقو به سر گردن و دست به شهادت ‌رسید.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرد: متهم به سرعت، محل جنایت را به مقصدی در خارج از استان ترک کرد که با اقدام مؤثر عوامل انتظامی و اجرای طرح ‌های عملیاتی، قبل از خروج از استان در ایست و بازرسی شهرستان رودبار دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

Share