سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت معارفه شد

ابراهیم فرجی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدرضا محسنی امروز – شنبه – در آیین معارفه سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت با اشاره به اینکه جنگل ها یکی از مواهب الهی و متعلق به همه مردم است افزود: موضوع انفال همواره در آموزه های دینی ما مورد تاکید قرار گرفته است.

فرماندار شفت با بیان اینکه ۳۲هزار هکتار اراضی جنگلی در شفت وجود دارد افزود: با تمهیدات دستگا ه های ذیربط  در دو سال اخیر قاچاق چوب در این شهرستان روند نزولی داشته است.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه بهترین راه حفاظت از جنگل بهره گیری از ظرفیت مردم است اظهار نمود: حفظ منابع طبیعی نیازمند عزمی عمومی است و با قرار دادن آن در ویترین شیشه ای و گماردن چند نگهبان محقق نخواهد شد.

وی در ادامه اشرافیت بر وظایف سازمانی و رعایت قانون را از شاخص های مدیران موفق برشمرد و افزود: مردم بهترین ناظر بر عملکردهای مدیران هستند و در این راستا همگی باید پایبند به قانون باشیم.

در پایان این نشست ابراهیم فرجی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت معرفی شد.

وی پیش از این کارشناس مسوول ساماندهی جنگل نشینان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان بود و همچنین مدیریت منابع طبیعی شهرستان  های ماسال و صومعه سرا را نیز در کارنامه خود دارد.

گفتنی است چندی پیش ناصر جمالزاده مدیر قبلی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت بازنشسته شد.

Share