رانندگی بدون گواهینامه جان نوجوان ۱۶ ساله لاهیجانی را گرفت

سرهنگ رسول عزیزی فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: در تصادف دو دستگاه موتو سیکلت در این شهرستان متاسفانه راکب ۱۶ ساله موتورسیکلت که مقصر حادثه نیز بوده به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی و شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی لاهیجان از فوت نوجوان ۱۶ ساله در تصادف دو دستگاه موتو سیکلت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رسول عزیزی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقع یک فقره تصادف در یکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: در این حادثه یک دستگاه موتور سیکلت به‌ راکبی نوجوانی ۱۶ ساله به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل موتور سیکلت با یک دستگاه موتور سیکلت دیگر برخورد که منجر به مصدومیت هر دو راکب شد و بلافاصله هر رو راکب جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ عزیزی تصریح کرد: متاسفانه راکب ۱۶ ساله موتورسیکلت که مقصر حادثه نیز بوده به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی و شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی لاهیجان در پایان با اشاره به نقش مهم خانواده‌ها در کنترل و کاهش این گونه حوادث گفت: پلیس به تنهایی نمی‌تواند در پیشگیری از حوادثی این چنین موفق باشد و خانواده‌ها با کنترل و آموزش نوجوانان خود می‌توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند.

Share