بارندگی و وزش باد در گیلان از چهارشنبه آغاز می‌شود

بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم استقرار جوی پایدار طی ۲۴ ساعت آینده در منطقه است بنابراین تا روز چهارشنبه، هوای آفتابی گاهی با افزایش ابر و برای پاره ای نقاط جلگه ای مه صبحگاهی مورد انتظار می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از آغاز بارندگی، وزش باد و مه آلودگی آسمان استان از عصر فردا (چهارشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی عصر سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم استقرار جوی پایدار طی ۲۴ ساعت آینده در منطقه است بنابراین تا روز چهارشنبه، هوای آفتابی گاهی با افزایش ابر و برای پاره ای نقاط جلگه ای مه صبحگاهی مورد انتظار می باشد.

وی ادامه داد: از اواخر وقت روز چهارشنبه با نفوذ تدریجی سامانه سرد و بارشی و همراهی آن با جریانات ناپایدار، شرایط برای ابرناکی و مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد(پاره ای نقاط شدید)، کاهش دما بین دو تا هشت درجه سلسیوس و احتمال رعدوبرق تا اوایل هفته آینده فراهم می شود.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، بعضی نقاط مه صبحگاهی، بتدریج افزایش ابر و وزش باد (پاره ای نقاط شدید) پیش بینی کرد.

Share