انفجار گاز در رشت دو بانوی جوان را راهی بیمارستان کرد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۱۸ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی بهمراه ۶ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار امام خمینی (ره) کوچه عاشوری، کوچه وحدت یک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا این حادثه در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه روز ۵ آبان ۹۷ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۱۸ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی بهمراه ۶ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار امام خمینی (ره) کوچه عاشوری، کوچه وحدت یک خبر داد.

وی با اشاره به نشت گاز شهری از داخل یکباب منزل ویلایی، افزود: در زمان ورود و روشن شدن کلید برق توسط بانوی ۲۱ ساله انفجار توام با آتش سوزی خفیف رخ داد.

مومنی به اطفای کامل آتش توسط آتش‌نشانان اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این حادثه با توجه به تخریب نسبی منزل مسکونی دو بانوی جوان به شدت از ناحیه سر و صورت و اعضای بدن دچار سوختگی شدند که سریعا توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

همین گزارش حاکی است: میزان خسارت وارده در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه به ایستگاه های مربوطه بازگشتند.

Share