افشاگری روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب درباره شریعتمداری+ عکس

صبا آذرپیک مدعی شد که شریعتمداری که اکنون از سوی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شده در زمان ریاست خود در وزارت صمت (صنعت، معدن و تجارت) دستور بازگشایی یک معدن طلا را که سال‌ها پیش به دلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگاره‌های باستانی را داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، صبا آذرپیک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب طی توییتی مدعی شد که محمد شریعتمداری که اکنون از سوی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شده در زمان ریاست خود در وزارت صمت (صنعت، معدن و تجارت) دستور بازگشایی یک معدن طلا را که سال‌ها پیش به دلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگاره‌های باستانی را داده است.

در توییت آذر پیک آمده است:‌

«آقای روحانی

وزیر معدن شما جناب شریعتمداری در طلا فروشی لاکچری و نمایشگاه جواهرات مالک معدن طلای طرقبه چه می‌کرده؟ خبر داشتید این معدن بدلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگارهای باستانی تعطیل شده بود و همینجا تصمیم بازگشایی‌اش گرفته شد؟ هیچ کس به شما گزارش نداد؟»

این روزنامه نگار اصلاح‌طلب در توییت جداگانه‌ای دیگر از نمایندگان پارلمان پرسیده است:‌

«وزارت اطلاعات گزارش مبسوطی از تخلفات چند صد میلیاردی شریعتمداری در بخش ثبت سفارش خودرو دارد که حتی در پایان گزارش درخواست بازداشت چند نفر را داده، آیا آن گزارش به دست شما رسیده؟ آیا بقیه نمایندگان خبر دارند؟»

Share