اظهارات استاندار سابق گیلان در روز خداحافظی با استانداری البرز

استاندار سابق البرز گفت: با توجه به عنایات مردم قدرشناس و فهیم البرز، خدمت در این استان برای من خاطره انگیز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدعلی نجفی در آخرین نشست با مدیران استانداری افزود: پیش از ورود به البرز، افراد مختلف در خصوص چالش ها و موضوعات خاص البرز هشدارهایی دادند و بر این باور بودند که شاید در این استان شاهد بدرقه گرمی همچون گیلان نباشم اما در این مدت کوتاه قدرشناسی مردم البرز را دیدم.

وی افزود: برخلاف گمانه زنی ها، البرز با رنگین کمانی از اقوام دارای مردمی قدرشناس، فهیم و آگاه می باشد که عنایات آنها بخصوص در چند روز اخیر به بنده غیر قابل وصف است.

***با اشراف به شرایط استان، بار بزرگ مسئولیت البرز را پذیرفتم

استاندار سابق البرز اضافه کرد: پیام های حضوری و غیر حضوری و لبخندهای رضایت تولیدکنندگان و مردم قدرشناس البرز برای قدردانی از پیگیری امور و مشکلاتشان از بنده، جای بسی خرسندی دارد چراکه حلاوت این خداحافظی را دوچندان می کند.

وی گفت: زمانی که مسئولیت این استان را پذیرفتم، بر این باور بودم که کاری بسیار خطیر و باری سنگین از مسئولیت را بر دوش خواهم داشت.

دکترنجفی افزود: در بدو ورود با مطالعه دقیق از شرایط استان، برنامه خود را اعلام کردم و بر این باور بودم که باید زیرساخت های البرز را تقویت کرد و شاید در گذشته مجالی برای این امر نبوده ولی سعی شد فرصت ها را ایجاد کنیم.

***می توانستم با رای دیوان عدالت اداری استاندار بمانم ولی عرصه خدمت را به جوانان می دهم

وی با بیان اینکه امکان بازگشت به کار در سمت استانداری به دلیل اینکه با ۳۰ سال سابقه کار بازنشست شدم را داشتم، عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود می توانستم پیگیری لازم را برای امکان ادامه فعالیت خود داشته باشم و این امر نیز محقق می شد ولی ترجیح دادم فرصت خدمت را به جوانان بدهم و از فرصت رای دیوان استفاده نکردم.

استاندار سابق البرز گفت: اساس کار در البرز را دوری از حواشی گذاشتم و این امر به روند امور توسعه زیرساخت های استان سرعت بخشید.

دکترنجفی خاطرنشان کرد: تکیه به جاه، مقام، مال و ثروت ندارم ولی نیازمند محبت و دلگرمی مردم هستم و این امر را سرمایه و هدیه الهی برای خود می دانم.

***از ارتباطاتم با مدیران بالادستی برای تقویت زیرساخت های استان بهره بردم

وی گفت: همواره از قرابت و ارتباطاتم با مدیران بالادستی برای رشد و توسعه استان بهره بردم.

وی ادامه داد: اکنون شرایطی فراهم شده که استان البرز تنها چالش های کاری دارد و بیشتر حاشیه ها کنار رفته و مدیران کمر همت را برای رشد استان بسته اند.

***دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران قوت قلب و فرصتی مغتنم بود

دکترنجفی گفت: در بحث خانواده شهدا دیدارهایی که صورت گرفت قوت قلب و فرصتی مغتنم برای من بود.

وی افزود: البرز دارای شرایط خاص و ویژه ای است از این رو همچنان برای این استان نگرانم و امید دارم که تمامی طرح ها و پروژه ها از این پس نیز با سرعت پیگیری شوند.

***سرپرست استانداری البرز فردی لایق است که طی تعاملی سازنده، ادامه دهنده مسیر رشد و توسعه استان خواهد بود

استاندار سابق البرز با بیان اینکه معاونین بنده برای ارتقا در مسئولیت های خدمت به مردم لایق هستند، اضافه کرد: برای سرپرست استانداری البرز که یکی از معاونان لایق در پست سیاسی، امنیتی و اجتماعی محسوب می شود نیز آرزوی توفیق داشته و امید است که سایر مدیران نیز طی تعاملی سازنده با وی مسیر رشد و توسعه استان را با قدرت ادامه دهند.

وی گفت: بر این باور هستم که در سمت استانداری با توجه به عنایات مردم و حس توجه همکارانم، عاقبت بخیر شدم و اکنون با آرامش سکان هدایت استان را به مدیر بعدی می سپارم.

Share