۹ هفته و کسب تنها ۳ امتیاز توسط سپیدرود و فاجعه‌ای که ادامه دارد

از هفته نهم لیگ برتر جام خلیج فارس دیدار دو تیم سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه سردار جنگل رشت بدون گل مساوی پایان یافت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا از هفته نهم لیگ برتر جام خلیج فارس دو تیم سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند.

کوروش ملکی، میثم تهی‌دست، میلاد شیخی سلیمانی، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی‌مقدم، مهرداد بایرامی، امیرحسین اسکندری، میلاد قربانزاده و محمد غلامی برای سپیدرود به میدان رفتند.

محمدرشید مظاهری، محمد نژادمهدی، عارف غلامی، حمید بوحمدان، سیدمحمدرضا حسینی، محسن مسلمان، محمدزبیر نیک‌نفس، حمید ملکی، میلاد شیخ فخرالدینی، ابوذر صفرزاده دودو و ماریون سیلوا فرناندر برای ذوب آهن به میدان رفتند.

در نیمه اول حسین ابراهیمی در دقیقه ۲۸ و دقیقه ۳۶ میثم تهیدست از سپیدرود کارت زرد گرفتند همچنین محمدزبیر نیک‌نفس دقیقه ۳۷ از ذوب آهن کارت زرد دریافت کردند.

نیمه اول بازی بازی متعادلی از دو تیم مشاهده شد و تیم نتوانستند موقعیت خطرناکی را بر روی دروازه هم ایجاد کنند.

در دقیقه ۵۴ بازی امین منوچهری برای سپیدرود جایگزین امیرحسین اسکندری شد.

در نیمه دوم دو تیم بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند و در دقیقه ۵۷ بازی شوت محمد غلامی با فاصله اندک از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۶ بازی وحیدزاده برای ذوب آهن جایگزین محمد نژادمهدی شد.

در دقیقه ۷۳ بازی ادی گابریل هرناندز برای ذوب آهن جایگزین سیدمحمد رضا حسینی شد.

سپیدرود رشت که حملات خود را بر روی دروازه حریف پردامنه‌تر کرده بود در دقیقه ۷۸ بازی صاحب یک موقعیت عالی شد اما دفاع ذوب آهن توپ را از خط دروازه بیرون آورد.

در ادامه در دقیقه ۷۹ بازی باز هم ضربه سر بازیکنان سپیدرود می‌رفت که وارد دروازه شود که دفاع ذوب آهن اینبار هم هوشیارانه عمل کرد و توپ را از خط دروازه بیرون کشید.

یک هوادار سپیدرود قصد ورود به زمین را داشت و به همین علت بازی ثانیه‌هایی متوقف شد.

در دقیقه ۸۴ بازی بخاطر خروج اشتباه دروازه بان سپیدرود، ذوب آهن صاحب موقعیت شد و ضربه مهاجم ذوب آهن توسط دفاع سپیدرود از  روی خط دروازه بیرون کشیده شد.

در دقیقه ۸۸ مهدی محمدیاری جایگزین محمد غلامی برای سپیدرود شد.

حسین ابراهیمی با دریبل چند بازیکن ذوب آهن وارد محوطه جریمه شد اما شوت زیبای او در دقیقه ۸۹ به شکلی خطرناک از کنار دروازه ذوب آهن عبور کرد.

در وقت‌های اضافی بابک حاتمی برای سپیدرود جایگزین میلاد قربانزاده شد.

در پایان این بازی بدون گل مساوی پایان یافت تا سپیدرود همچنان در آرزوی کسب اولین سه امتیاز خود باقی بماند.

سپیدرود رشت با کسب تنها سه امتیاز از ۹ بازی در قعر جدول قرار دارد.

حاشیه: پیش از شروع بازی نیروی انتظامی از هوداران سیپدرود درخواست کرد که پرچم‌های بزرگی که توسط هواداران به ورزشگاه آمده بود جمع‌آوری کنند هواداران سپیدرود پس از درخواست علی بهارمست پرچم را به نیروی انتظامی تحویل دادند سپس بهارمست با نیروی انتظامی صحبت کرد و با وساطت وی پرچم به هواداران بازگردانده شد.

هواداران سپیدرود بازهم در پایان بازی تیم را تشویق کردند.

Share