مومنی‎زاده سرپرست فرمانداری انزلی شد|۱۰روز خدمت خالصانه، بهتر از ۱۰ سال کار بدون رضایت مردم است

استاندار گیلان با بیان اینکه انزلی فعلا فرماندار ندارد، گفت: از آقای مومنی زاده می‌خواهیم که در فاصله ای که فرمانداری برای انزلی انتخاب شود، به عنوان سرپرست به کار خود ادامه دهد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان رشت عصر امروز یکشنبه با حضور استاندار گیلان برگزار شد.

مصطفی سالاری استاندار گیلان در این جلسه با تسلیت ایام سوگواری محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: حادثه تلخ اهواز نشان عجز کسانی بود که از رشادت های جوانان ما ضربه خورده بودند و با این حرکات هرگز نمی‌تواند وحدت را از بین ببرند.

وی با بیان اینکه باید این ملت و سرزمین ظرفیت بالایی دارد، گفت: اگر این اتحاد و همدلی را حفظ کنیم، با استفاده از ظرفیتهای ملی می توانیم بر مشکلات فائق آئیم.

استاندار گیلان با تاکید بر عدم تبعیض و پیگیر کار مردم اظهار کرد: اگر مطالبات مردم پیگیری شود مطمین باشید که در کارها موفق خواهیم بود.

سالاری با تشکر از محمد احمدی فرماندار سابق رشت گفت: امیدواریم در منسب جدیدی که دارند، شاهد ادامه موفقیت او باشیم و مومن زاده نیز به علت سابقه خوبشان به عنوان سکاندار شهرستان رشت انتخاب شدند.

وی افزود: هرکسی هر مقامی دارد اگر ۱۰ روز برای مردم خالصانه کار کند بهتر از این است که ۱۰ سال کار بدون رضایت مردم داشته باشد.

استاندار گیلان تاکید کرد: اگر برای مردم کار کنیم، سختی های کار هم شیرین و آسان خواهد بود.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و اشتغال مشهود است، گفت: وظیفه دولت اشتغالزایی است و زمینه اشتغال نیز با وام درست نمی‌شود و باید امنیت سرمایه‌گذاری تامین شود.

سالاری با بیان اینکه موانع ایجاد اشتغال مشهود است، متذکر شد: استعلامات، اخذ مجوزها و طولانی بودن بروکراسی اداری از جمله مواردی هستند که سبب دلسردی مردم می‌شود.

وی افزود: از فرماندار جدید شهرستان رشت می‌خواهم که تمرکز خودشان را بر روی اشتغال‌زایی بگذارند.

استاندار گیلان با بیان اینکه انزلی فعلا فرماندار ندارد، گفت: از آقای مومنی زاده می‌خواهیم که در فاصله ای که فرمانداری برای انزلی انتخاب شود، به عنوان سرپرست به کار خود ادامه دهد.

Share