شیرزاد اظهارات علیپور را تکذیب کرد | او خواستار درج نام ثابت قدم شد

 فاطمه شیرزاد با بیان اینکه محمد حسن علیپور، عضو شورای رشت نباید یک بام و دو هوا باشد افزود: در جلسه عصر دیروز شورا در لیست اسامی گزینه های تصدی شهرداری رشت که در اختیار رئیس شورا قرار داشت سیزده اسم ذکر شده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به جلسه غیر علنی روز گذشته شورانشینان پیرامون معرفی گزینه های تصدی شهرداری رشت، اظهار کرد: شهردار اسبق رشت گزینه ای بود که توسط محمد حسن علیپور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر به طور جدی در جلسه دیروز مطرح شد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه محمد حسن علیپور، عضو شورای رشت نباید یک بام و دو هوا باشد، افزود: در جلسه عصر دیروز شورا در لیست اسامی گزینه های تصدی شهرداری رشت که در اختیار رئیس شورا قرار داشت سیزده اسم ذکر شده بود.

وی افزود: علیپور به عنوان یک عضو شورای رشت، پس از اعلام اسامی توسط رئیس شورا خواستار درج اسم سید محمد علی ثابت قدم، شهردار اسبق رشت شد که مدارک مربوطه در این باره موجود است.

شیرزاد با تاکید بر اینکه سرنوشت رشت و شهروندان موضوع مهمی است که نباید دستخوش تغییر سلایق لحظه ای افراد بشود گفت: انتظار می رود علیپور به عنوان یکی از همکاران شورایی پیش از هر اظهار نظری مطالب را کاملا سنجیده تا پس از آن با دلواپسی بابت قضاوت شهروندان به تهمت زدن و کتمان کردن متوسل نشود.

گفتنی است علیپور در گفتگو با دیارمیرزا گفته بود که ثابت قدم توسط او تعرفه نشده است(اینجا)

Share