سیلاب پنج پل در استان گیلان را تخریب کرد

محمدرضا نازک کار، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: بارش های شدیدی که وقوع سیلاب را در بسیاری از مناطق استان به همراه داشت، موجب تخریب پنج پل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: بارش های شدیدی که وقوع سیلاب را در بسیاری از مناطق استان به همراه داشت، موجب تخریب پنج پل شده است.

محمدرضا نازک کار افزود: پل های کیازنیک و لارسر در شهرستان املش، پل های کلفت و حیدرآلات قلعه رودخان در شهرستان فومن و پل طاقی کیلومتر ۱۱ و ۱۲ در شهرستان رضوانشهر، پل های تخریب شده در استان هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ محور فرعی و روستایی گیلان بازگشایی شده، گفت: تلاش ها برای بازگشایی ۱۵ محور روستایی و فرعی مسدود شده دیگر ادامه دارد.

نازک کار گفت: تا صبح امروز ۳۳ محور فرعی و روستایی استان مسدود بود که با اهتمام بی وقفه نیروهای راهداری، تاکنون ۱۸ محور بازگشایی شده است.

نزدیک به ۱۱ هزار کیلومتر راه در گیلان وجود دارد که حدود ۹ هزار کیلومتر راه روستایی و مابقی فرعی، اصلی و آزادراه هستند. ۴۲ اکیپ راهداری با ۴۷۰ نیروی راهدار و ۲۴۵ دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین در جاده های استان استقرار دارند.

Share