خندان‌دل جای خود را به جمالی‌نژاد در معاونت عمرانی وزارت کشور داد

سخنگوی وزارت کشور از آغاز تغییرات مدیران وزارت کشور با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در صفحه شخصی خود در توییتر از آغاز تغییرات مدیران وزارت کشور با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان خبر داد.

بر همین اساس مهدی‌ جمالی نژاد امروز به عنوان معاون عمرانی وزارت کشور معارفه و از زحمات و خدمات هوشنگ خندان‌دل تقدیر و تشکر شد.

در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی جمالی نژاد آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر و ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معان عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب می نمایم.
وزیر کشور در این حکم؛ تلاش موثر و مضاعف در جهت تقویت مدیریت شهری و تحرک هرچه بیشتر شهرداری ها، سعی در مسیر رفع مشکلات شهرداری ها و ایجاد منابع مالی و درآمدهای پایدار و برقراری انضباط مالی و اداری در آنها، پیگیری برای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرها و سامانه های حمل و نقل ریلی کلانشهرها را بعنوان اهم وظایف جمالی نژاد احصاء کرده است.
دکتر رحمانی فضلی در حکم معاون جدید عمرانی خود؛ توسعه و بهبود فضای سبز، کاهش آلودگی هوا، پیگیری و رسیدگی به امور مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا و انجام حمایت های لازم از آنها، تقویت و توانمندسازی بیش از پیش دهیاری ها و پیگیری برای به سرانجام رسانیدن لوایح پیشنهادی حوزه عمران وزارت کشور را از دیگر وظایف و ماموریت های معاون جدید وزارت کشور بر شمرده است.
جمالی نژاد؛ فارغ التحصیل دکترای برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و متولد ۱۳۴۸ است و تجربه خدمت در کسوت؛ شهردار یزد، شهردار اصفهان و معاون عمرانی استاندار اصفهان را در کارنامه خود دارد.

Share