انتقاد تند پسر جمشید مشایخی از نشر شایعه مرگ پدرش

پس از انتشار شایعه درگذشت جمشید مشایخی، سام مشایخی ضمن تکذیب این خبر، تاکید کرد پس از این پیگیر منابع نشر مطالب جعلی درباره وضعیت سلامتی پدرشان خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امشب باردیگر، شایعه درگذشت جمشید مشایخی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در فضای مجازی پیچید و اعضای خانواده و علاقه‌مندان او را نگران کرد.

سام مشایخی، در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین، ضمن تکذیب خبر درگذشت پدرش، از ناشران این اخبار و مطالب جعلی به شدت انتقاد کرد. او گفت: «بسیاری از بستگان و آشنایان، پس از شنیدن این خبر کذب، بسیار نگران و با تماس با اعضای خانواده جویای احوال پدرم شدند. کسانی که با نشر این اخبار، آرامش خانواده‌ها را به هم می‌زنند، نمی‌دانم دنبال چه هدفی هستند».

او با بیان این‌که حال استاد مشایخی پس از عمل جراحی و سپری کردن دوران نقاهت بسیار بهتر شده است، از گردانندگان کانال‌ها و صفحات فضای مجازی خواست چنین اخباری را تنها از مراجع و نهادهای رسمی یا اعضای خانواده نقل قول کنند.

سام مشایخی تاکید کرد پس از این، پیگیر منبع اصلی انتشار این خبرهای جعلی خواهند بود و اگر لازم باشد، از آنان شکایت خواهند کرد.

Share